Vidzemes plānošanas reģions izsludina nākamo digitalizācijas pasākumu cikla semināru “Biznesa procesi un digitalizācija: dokumentu un procesu vadība” - Alūksnes novads

Vidzemes plānošanas reģions izsludina nākamo digitalizācijas pasākumu cikla semināru “Biznesa procesi un digitalizācija: dokumentu un procesu vadība”

Turpinot digitalizācijas pasākumu ciklu, Vidzemes plānošanas reģions piesaka nākamo bezmaksas semināru “Biznesa procesi un digitalizācija: dokumentu un procesu vadība”, kas notiks 26. maijā plkst. 10:00-12:15 (pievienošanās no plkst. 9:40) tiešsaistes platformā “Zoom”. Lai reģistrētos semināram, lūdzam aizpildīt anketu (pieejama šeit).

Par to, kā glabāt elektroniskos dokumentus, kā pareizi digitalizēt papīra dokumentus, kā organizēt komandas kopdarbu dokumentu izstrādē, kā apsekot līgumu termiņus un par daudz citiem izaicinājumiem, ar kuriem nākas saskarties darbā ar dokumentiem, uzņēmējiem padomus sniegs Vita Viese, AS RIX Technologies komercdirektore, Latvijas IT klastera pārstāve, savukārt, par biznesa vadību tiešsaistē un par rīkiem, kas pieejami, lai atvieglotu digitalizācijas procesu, pastāstīs Deniss Mazers, Garmtech partneris, Latvijas IT klastera pārstāvis. “Digitāla dokumentu vadības procesu sakārtošana uzņēmumā un vispār digitāla datu vadība ir pamats veiksmīgai starptautiskai sadarbībai. Eksporta partneri novērtēs, ja uzņēmums spēs slēgt līgumus digitāli un koordinēt piegādes un tas būs aktuāli ne tikai krīzes apstākļos,” uzsver Ilona Platonova, VPR inovāciju brokere projektā “GoSmart BSR”, kura semināra noslēgumā dalībniekus iepazīstinās ar piemēriem par to, kā datu vadība var palīdzēt tieši eksportam.

Aizpildot reģistrēšanās anketu, pasākuma dalībnieki jau šobrīd var pieteikties arī nākamajiem digitalizācijas semināriem:

  • “Uzņēmuma ražošanas procesu digitalizācijas rīki” (04.06.2020.);
  • “Bezkontakta pārdošanas rīki” (t.sk. virtuālās realitātes risinājumi) (09.06.2020.).

Digitalizācijas semināru ciklu organizē Vidzemes plānošanas reģiona (VPR) uzņēmējdarbības centrs sadarbībā ar Latvijas IT klasteri un to mērķis ir veicināt uzņēmumu pielāgošanos jaunajiem COVID-19 krīzes izraisītajiem apstākļiem, kā arī veicināt ilgtermiņa uzņēmuma digitalizācijas attīstību.

Informējam, ka pasākums tiks ierakstīts un var tikt izmantots publicitātes materiālu un videolekciju izveidošanai. Saite uz pasākumu tiks nosūtīta tikai reģistrētiem dalībniekiem.

Semināru cikls tiek īstenots Interreg Baltijas jūras reģiona (BJR) programmas 2014.-2020. gadam projekta „GoSmart BSR” ietvaros.

Projektu īsteno Vidzemes plānošanas reģions sadarbībā ar partneriem no Somijas, Vācijas, Dānijas, Polijas, Lietuvas un Igaunijas, ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu. Tā mērķis ir palielināt inovāciju ieviesēju (inovāciju starpnieku, iestāžu, pētniecības iestāžu, uzņēmumu) kapacitāti, lai piemērotu viedas specializācijas pieeju.

Papildu informācija: Laima Engere-Levina, Vidzemes uzņēmējdarbības centra vadītāja,  laima.engere@vidzeme.lv, mob. t. +371 28376912

Skip to content