Samazinās ielas apgaismojumu atsevišķās vietās Alūksnē - Alūksnes novads

Samazinās ielas apgaismojumu atsevišķās vietās Alūksnē

Budžeta resursu taupības nolūkā nolemts turpmāk no pulksten 23:00 līdz 6:00 izslēgt ielu apgaismojumu vai samazināt tā intensitāti atsevišķās teritorijās Alūksnē.

No pulksten 23:00 līdz 6:00 apgaismojums tiks izslēgts Alūksnes muižas parka celiņā, posmā no Pleskavas ielas līdz Pilssalas ielai, Pilssalas ielā, kā arī Pilssalas teritorijā. Apgaismoti netiks arī abi tilti. Tāpat šajā laika posmā netiks apgaismota Peldu ielas gājēju taka gar ezera krastu līdz Tempļakalna ielai, Tempļakalna iela, sākot no gājēju tilta līdz atpūtas vietai “Līkais bērzs”, un blakus esošā teritorija, kas ietver Lielos kapus un Rotondu. Apgaismojumu izslēgs arī Jāņkalna ielas 52 stāvlaukumā.
Savukārt ielas apgaismojuma intensitāti samazinās Alsviķu, Merķeļa, Pleskavas un Rūpniecības ielās.
– Izmaiņas plānots ieviest pamazām, sākot ar 1. decembri. Apgaismojums tiks izslēgts zonās, kur nav dzīvojamo māju. Izņēmums būs Ziemassvētkos un Vecgadā – 24., 25., 26. un 31. decembrī, kad tas darbosies. Pašvaldība centīsies ar šo jauno režīmu nepadarīt iedzīvotāju ikdienu neērtāku -, uzsver Alūksnes novada pašvaldības izpilddirektore Janīna Čugunova.

Skip to content