Svinot diriģenta Edgara Račevska 85. jubileju un viņa mātes, ērģelnieces Olgas Račevskas 111. dzimšanas dienu, Jāņa Akuratera muzejs (Rīgā, O.Vācieša ielā 6a) 2021. gada 29. augustā plkst. 18.00 aicina uz koncertu muzeja dārzā
“Es tev maija nakti zilu atnesīšu rudenī…”
Pasākumā piedalīsies Edgara Račevska vīru koris, Latvijas Nacionālās operas solisti – Inna Kločko, Ilona Bagele, Juris Vizbulis, Andris Ludvigs un Juris Ādamsons. Koncertmeistare – Ilze Ozoliņa. Pasākumu vadīs Liene Račevska.
Pasākumā tiks atvērta Edgara Račevska jaunā grāmata “Solo dziesmas”. Kopš 1970. gada Edgars Račevskis ir Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku virsdiriģents, 2013. gada un 2018. gada Dziesmu un Deju svētkos arī
goda virsdiriģents. 44 gadus E.Račevskis bija Alūksnes rajona koru virsdiriģents, Alūksnes Goda pilsonis, viens no skolotāju kora “Atzele”
izveidotājiem
Arī Alūksnes novada pašvaldības pārstāvji piedalīsies pasākumā un sveiks Maestro viņa nozīmīgajā jubilejā, pateicībā par radošajiem gadiem, kas veltīti Alūksnes puses koru un ansambļu attīstībā.
Aicina uz koncertu “Es tev maija nakti zilu atnesīšu rudenī…”
Noderīga informācija | 27.08.2021







![Plakāts ar purpuru-oranžu fona gradientu un baltu spuldzes kontūru labajā pusē, kas simbolizē ideju. Teksts: ALŪKSNES NOVADA JAUNIEŠU INICIATĪVU PROJEKTU KONKURSS 2026. LĪDZ 300 EUR IDEJAI JAUNIEŠIEM/JAUNIEŠU GRUPĀM [13-25G]. PROJEKTU IESNIEGŠANA: LĪDZ 3.APRĪLIM. PROJEKTU REALIZĒŠANA: LAIKĀ NO 5.MAIJA LĪDZ 31. OKTOBRIM. NOLIKUMS UN PIETEIKUMA VEIDLAPA: WWW.EJ.UZ/ALUKSNESJIP2026. VAIRĀK INFO: WWW.ABJC.LV, ZANDA.SKETIKA@ALUKSNE.LV. Apakšā Alūksnes Bērnu un Jauniešu centra un Alūksnes novada pašvaldības logo, kā arī teksts: KONKURSU FINANSIĀLI ATBALSTA ALŪKSNES NOVADA PAŠVALDĪBA.](https://aluksne.lv/wp-content/uploads/2026/02/JIP2026-138x100.png)


