Aicina uz bezmaksas semināru par energoefektivitātes paaugstināšanu un energopārvaldību Alūksnes novadā - Alūksnes novads

Aicina uz bezmaksas semināru par energoefektivitātes paaugstināšanu un energopārvaldību Alūksnes novadā

Alūksnes novada pašvaldība aicina ikvienu interesentu uz bezmaksas semināru par energoefektivitātes paaugstināšanu, kas notiks 18. janvārī pulksten 14.00 Annas kultūras namā.

Annas kultūras nama ēkā Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektā “Energoefektivitātes paaugstināšana Alūksnes novada pašvaldības ēkā” 2022. gadā veikti būvdarbi, lai uzlabotu ēkas energoefektivitāti, tādejādi samazinot izdevumus par energoapgādi.

Informatīvajā pasākumā ikviens interesents varēs uzzināt par energopārvaldību un saimnieciski atbildīgu rīcību mūsdienās, ņemot vērā energoresursu cenu pieaugumu. Projekta autors, SIA “Efekta” sertificēts energoauditors Edgars Strauts pastāstīs par veikto Annas kultūras nama ēkas siltināšanu, tās lietderību un rādītāju sasniegšanu. Pašvaldības pārstāvji demonstrēs attālināto monitoringa rīku, kas tiek izmantots pašvaldības iestāžu ēkās energorādītāju nolasīšanai, un informēs par datu uzkrāšanu šajā sistēmā, kā arī pastāstīs par sertificēto pašvaldības energopārvaldības sistēmu.

 

PROGRAMMA

 

Sagatavoja: Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības
Centrālās administrācijas sabiedrisko attiecību speciāliste

Skip to content