Biedrība "Latvijas Lauku forums" aicina pieteikties dalībai 6. Latvijas Lauku kopienu parlamentā! - Alūksnes novads

Biedrība “Latvijas Lauku forums” aicina pieteikties dalībai 6. Latvijas Lauku kopienu parlamentā!

Biedrība "Latvijas Lauku forums" aicina pieteikties dalībai 6. Latvijas Lauku kopienu parlamentā!Biedrība “Latvijas Lauku forums” aicina visus Latvijas lauku aktīvos iedzīvotājus, kuri vēlās dalīties savā pieredzē cieņpilnās diskusijās, rast jaunas sadraudzības ideju īstenošanai un smelties iedvesmu no citiem Latvijas lauku attīstības ekspertiem, praktiķiem, entuziastiem – PIETEIKTIES dalībai 6. Latvijas Lauku kopienu parlamentā! 

Pieteikšanās un programma 6. Latvijas Lauku kopienu parlamentam: https://parlaments.laukuforums.lv/

Latvijas Lauku kopienu parlaments (LLKP) notiek reizi divos gados un tā mērķis ir kopīgi rast veiksmīgus risinājumus, kā arī jaunas iespējas lauku attīstībai, veicinot dažādu iesaistīto pušu sadarbību vietējā, reģionālā un nacionālā mērogā. Kopienu parlamenta darbības princips balstās līdzvērtīgā dialogā starp kopienu pārstāvjiem un politikas veidotājiem.

Kopienu parlaments šovasar notiks jau sesto reizi. Visi viedokļi tiks apkopoti Rezolūcijā, kas turpmākos divus gadus kalpos par ceļa rādītāju ar lauku telpu saistītiem lēmumiem.

Šogad parlaments notiks Madonas novada Ērgļos, Ērgļu saieta namā no 14. līdz 16. jūnijam.

Pasākumam nav dalības maksas. Dalībniekiem pašiem jāsedz ar uzturēšanos saistītās izmaksas (piemēram, nakšņošana, ceļa izdevumi, ēdināšana). Organizatori nodrošina dalībniekus ar visu nepieciešamo praktisko informāciju pēc pieteikuma apstiprināšanas.

Informācija par pieteikšanos konkrētām darba grupām sekos maijā un būs pieejama reģistrētajiem dalībniekiem.

PROGRAMMA

Skip to content