Alūksnes novada bibliotēkā – tikšanās ar rakstnieku Arno Jundzi - Alūksnes novads

Alūksnes novada bibliotēkā – tikšanās ar rakstnieku Arno Jundzi

Alūksnes novada bibliotēkā – tikšanās ar rakstnieku Arno Jundzi26. maijā plkst. 12:00 Alūksnes novada bibliotēkā aicinām uz tikšanos ar rakstnieku, kultūras žurnālistu, literatūrzinātnieku, Latvijas Rakstnieku savienības priekšsēdētāju Arno Jundzi!

 

Sarunā iepazīsim ne tikai Arno Jundzes radošo personību, bet ielūkosimies arī viņa romāna “Es nemiršu nekad” (2022.) lappusēs, kas vēsta par latviešu dzejnieku, tulkotāju un publicistu Eduardu Veidenbaumu (1867–1892). Izdevējs: Dienas Grāmata.

 

“Lauku sētas brīnumbērna Eduarda liktenī stāsts par uzliesmošanu un strauju sadegšanu nav oriģināls, arī ne stāsts par sava talanta nenovērtēšanu, vēlmi sadedzināt uzrakstīto un slavu, kas atnāk tikai pēc nāves. Bet fakts, ka 2022. gadā Veidenbauma apjomā nelielo literāro mantojumu vairāk nekā gadsimtu pēc viņa nāves turpina lasīt, citēt un izdziedāt, liecina par ko nepārejošu. Tam centies piekļūt arī Arno Jundze savā versijā par dzejnieka neprātīgi īso mūžu.”,  tā grāmatu raksturo  konsultants Vents Zvaigzne.

 

Tikšanās notiek, īstenojot projektu “Es esmu… RAKSTNIEKS”, ko finansiāli atbalsta VKKF.

Skip to content