Alūksnes Kultūras centrā pēc A.Eglīša romāna motīviem uzņemtā daudzsēriju komēdija "PANSIJA PILĪ" - Alūksnes novads

Alūksnes Kultūras centrā pēc A.Eglīša romāna motīviem uzņemtā daudzsēriju komēdija “PANSIJA PILĪ”

Alūksnes Kultūras centrā pēc A.Eglīša romāna motīviem uzņemtā daudzsēriju komēdija "PANSIJA PILĪ" Jaunā daudzsēriju komēdija pēc A. Eglīša romāna motīviem uzņemtā “PANSIJA PILĪ” ir klāt!

 Filmas sižets – ir pagājuši vairāki gadi, kopš jaundibinātā Latvijas valsts literātam Viktoram Eglītim piešķīrusi Inciema pusmuižu par nopelniem valsts labā. Kad viņš ar dēliem Anšlavu un Vidvudu beidzot ierodas to apskatīt, izrādās, ka īpašums ir galīgi nolaists un nedzīvojams. Turklāt zemes nomnieks Liepiņš vienā galā ierīkojis veikalu, bet otru atstājis “inventāram” – vecajiem baronlaiku kalpiem, kuri pēc kara nav atraduši sev citu mājvietu. Kad par spīti pirmajam pārsteigumam Eglīši nolemj muižu atjaunot un plašajās telpās ierīkot pansiju inteliģentiem ļaudīm, seko aizraujošu, komisku un romantisku notikumu virkne, kur visneparastākajos veidos krustojas pilsētas viesu, apkārtnes iedzīvotāju, muižas kalpu un latviešu kultūras dižgaru likteņi.

Režisori: Andis Mizišs, Marta Elīna Martinsone, Dāvis Sīmanis, Gints Grūbe.

Filmu Alūksnes Kultūras centrā varēs noskatīties trīs ceturtdienās pēc kārtas, seansa ietvaros tiks demonstrētas vairākas filmas sērijas:

  • 22. februārī plkst. 18.30 filmas 1. un 2. sērija, ieeja 5,00 EUR
  • 29. februārī plkst.18.30 filmas 3.un 4. sērija, ieeja 5,00 EUR
  • 7. martā plkst.18.30 filmas 5.,6.,7. sērija, ieeja 5,00 EUR

 

BIĻETES UZ FILMU IEGĀDĀJAMAS TIKAI ALŪKSNES KULTŪRAS CENTRA KASĒ!

 

Skip to content