Citi pasākumi
8.30 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
10.00 Īpašumu nodaļas sanāksme
10.00 Plānošanas un attīstības nodaļas sanāksme
Kultūra
12.00 Muzikāla leļļu teātra izrāde “Draudzības skola” Malienas tautas namā
16.00 Leļļu teātra “Tims” izrāde “Draudzības skola” Liepnas tautas namā
Citi
9.00 Ilzenes pagasta pārvaldes un struktūrvienību vadītāju sanāksme
10.00 Izglītības iestāžu vadītāju informatīvs seminārs Alūksnes Bērnu un jauniešu centrā
Kultūra
13.00 Leļļu teātra “Tims” izrāde “Draudzības skola” Māriņkalna tautas namā
Citi
9.00 Bāriņtiesas sēde (209.)
9.00 Dzīvokļu komisijas sēde (apmeklētājiem 9.30) (102.)
9.00 Alūksnes pilsētas kultūras iestāžu sanāksme
9.00 Alsviķu pagasta pārvaldes un struktūrvienību vadītāju sanāksme
9.00 Annas pagasta pārvaldes darbinieku sanāksme
9.00 Senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās Alsviķu bibliotēkā
Kultūra
11.00 Projekta “Alsviķu muižas parka atdzimšana” prezentācijas pasākums “Kāds rudenīgs ceļojums…” Alsviķu muižas parkā
Kultūras pasākumi
9.00 Senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās Alsviķu bibliotēkā
Citi
9.00 Mārkalnes pagasta pārvaldes, iestāžu darbinieku sanāksme
9.00 Kalncempju pagasta pārvaldes darbinieku sanāksme
Sports
11.00 Stafešu kross B, C, D, E grupām Mežiniekos
Citi
10.00 Zemes lietu komisijas sēde
Kultūra
10.00 Leļļu teātra “Tims” leļļu izrāde “Draudzības skola” Alsviķu kultūras namā
11.00 “Teātris un Es” muzikāla komēdija bērniem ar skatītāju iesaistīšanu “Burunduku TV šovs” Alūksnes Kultūras centrā
19.00 Muzikālu skeču šovs “Briseles kāposti, jeb kur vēl ņemt naudu?” Alūksnes Kultūras centrā
19.00 Restaurētā Fītinghofu dzimtas mauzoleja atklāšanaAlūksnes muižas parkā
Citi
18.00 Svecīšu vakars Alūksnes Lielajos un Mazajos kapos
18.00 Svecīšu vakars Annas pagasta Ezeriņu kapos
Citi pasākumi
8.30 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
9.30 Zeltiņu pagasta pārvaldes un struktūrvienību darbinieku sanāksme
10.00 Plānošanas un attīstības nodaļas sanāksme
10.00 Īpašumu nodaļas sanāksme
Citi pasākumi
9.00 Ilzenes pagasta pārvaldes un struktūrvienību vadītāju sanāksme
9.30 Izaugsmes meistarklases 5.-9.klašu skolēniem Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā
10.00 Administratīvās komisijas sēde (uzaicinātajiem no 11.00)
13.00 Pašvaldības iestāžu vadītāju sanāksme
14.00 Jaunannas pagasta pārvaldes darbinieku sanāksme
14.00 Malienas pagasta pārvaldes un struktūrvienību vadītāju sanāksme
Kultūras pasākumi
18.30 Nacionālo bruņoto spēku štāba orķestra koncerts “Ar maršu pa dzīvi” Alūksnes Kultūras centrā
Etnogrāfiskās ekspedīcijas “Vieta, kurai pieder sirds” Pededzes pagastā
Citi pasākumi
8.30 Pededzes pagasta pārvaldes iestāžu darbinieku sanāksme
9.00 Bāriņtiesas sēde
9.00 Alūksnes pilsētas kultūras iestāžu sanāksme
Citi pasākumi
9.00 Mārkalnes pagasta pārvaldes, iestāžu darbinieku sanāksme
Kultūras pasākumi
10.00 Rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” meistarklasē “Puzura iedvesmoti” Pededzes tautas namā
20.00 Spēlfilma “Blēži” Alūksnes Kultūras centrā
Etnogrāfiskās ekspedīcijas “Vieta, kurai pieder sirds” Pededzes pagastā
Citi pasākumi
9.00 Deju skolotāju kursi Alūksnes Bērnu un jauniešu centrā
Kultūras pasākumi
14.00 Piemiņas akmens atklāšana nacionālajiem partizāniem pie Virguļicas upes
19.00 Spēlfilma „Bille” Veclaicenes tautas namā
Citi pasākumi
10.00 Alūksnes novada atklātais čempionāts pauerliftingā
Deju skolotāju kursi Alūksnes Bērnu un jauniešu centrā
Kultūras pasākumi
15.00 Māris Tālbergs no grupas “Liepavots” ar koncertprogrammu “Vēstule uz Latviju” Māriņkalna tautas namā
18.00 “Četri latvju spoku stāsti” – Latvijas Radio koris un solisti Alūksnes Kultūras centrā
19.00 Litenes amatierteātra viesizrāde “Boksa meistars” Jaunannas tautas namā
20.00 Atpūtas pasākums “Svešs ar svešu satikās” Jaunlaicenes tautas namā
Sporta pasākumi
11.00 Disku golfa laukuma atklāšanas pasākums ziemas sporta centrā “Mežinieki”
Citi pasākumi
8.30 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
11.00 Plānošanas un attīstības nodaļas darbinieku sanāksme
13.00 Īpašumu nodaļas sanāksme
Citi pasākumi
9.00 Ilzenes pagasta pārvaldes un struktūrvienību vadītāju sanāksme
10.00 Tautsaimniecības komitejas sēde
Pagastu pārvalžu vadītāju sanāksme
14.00 Lekcija un diskusija par vidi Zeltiņu bibliotēkā
Citi pasākumi
9.00 Bāriņtiesas sēde
9.00 Dzīvokļu komisijas sēde (apmeklētājiem 9.30)
9.00 Alūksnes pilsētas kultūras iestāžu sanāksme
10.00 Jaunlaicenes pagasta pārvaldes darbinieku sanāksme
Kultūras pasākumi
13.00 Senioru tikšanās Mārkalnes tautas namā
17.00 Leļļu teātra izrāde bērniem “Brālītis un Karlsons, kas dzīvo uz jumta” Kolberģa tautas namā
Citi pasākumi
9.00 Mārkalnes pagasta pārvaldes, iestāžu darbinieku sanāksme
10.00 Finanšu komitejas sēde
10.00 Pašpārvalžu pārstāvju tikšanās Alūksnes Bērnu un jauniešu centrā
13.00 Ziemera pagasta pārvaldes darbinieku sanāksme
Kultūras pasākumi
10.00 Rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” meistarklasē “Puzura iedvesmoti” Pededzes tautas namā
10.00 Jaunieguvumu izstāde-apskats “…bet domas atkal savus ceļus staigā” Pededzes bibliotēkā
10.00 Nodarbības senioriem “Priecāsimies par to, ko redzam šodien” Pededzes bibliotēkā
16.00 Radošā nodarbība “Apaļā paklāja aušana” Mālupes saieta namā
18.00 Radošā darbnīca lieliem un maziem “Pērļota piespraude Latvijas karoga krāsās” Jaunannas tautas namā
Citi pasākumi
10.00 Zemes lietu komisijas sēde
Kultūras pasākumi
14.00 Erudītu klubiņš “Neparastie dzīvnieki” Alūksnes pilsētas bibliotēkas bērnu literatūras nodaļā
22.00 Diskoballe Liepnas tautas namā
Citi pasākumi
10.00 Lekcija un diskusija par vidi Zeltiņu bibliotēkā
11.00 Izglītojošs pasākums “Galda kultūra, uzvedības un ģērbšanās stils svinīgos pasākumos” bērniem un jauniešiem Zeltiņos
14.00 Radošā darbnīca – maisiņu šūšana un zobu pastas gatavošana bijušās Zeltiņu skolas ēkā
Kultūras pasākumi
16.00 Viesizrāde – H. Paukša komēdija “Samainītie” Kolberģa tautas namā
19.00 Ražas svētki “Rudens nāca sētiņā…”, 21.00 atpūtas pasākums SKIM centrā “Dailes”, Ilzenē
Kultūras pasākumi
15.00 Gaujienas amatierteātra “Kaķu nams” izrāde – komēdija “Kadru maiņas operators” Jaunlaicenes tautas namā
16.00 Baltinavas teātra “Palādas” izrāde “Māma – detektīvs” Malienas tautas namā
17.00 Dziesmu stāsts 30. gadu kabarē stilā “Draugs, nejautā” – Alfreds Vinters Alūksnes Kultūras centrā
Citi pasākumi
8.30 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
10.00 Senioru tikšanās Jaunannas tautas namā
10.00 Plānošanas un attīstības nodaļas sanāksme
10.00 Īpašumu nodaļas sanāksme
Kultūras pasākumi
Jauno grāmatu diena Alūksnes pilsētas bibliotēkas abonementā
Citi pasākumi
9.00 Ilzenes pagasta pārvaldes un struktūrvienību vadītāju sanāksme
10.00 Administratīvās komisijas sēde (uzaicinātajiem no 11.00)
10.00 Vēstures, matemātikas skolotāju informatīvi semināri Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā
10.00 Veclaicenes pagasta pārvaldes darbinieku sanāksme
Citi pasākumi
8.30 Pededzes pagasta pārvaldes iestāžu darbinieku sanāksme
9.00 Bāriņtiesas sēde
9.00 Alūksnes pilsētas kultūras iestāžu sanāksme
9.00 Kursi skolotājiem “Bērnu tiesību aizsardzība”
Kultūras pasākumi
9.00 Senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās Alsviķu bibliotēkā
11.00 Radošas rudens darbnīcas bērniem Māriņkalna tautas namā
Citi pasākumi
9.00 Mārkalnes pagasta pārvaldes, iestāžu darbinieku sanāksme
9.00 Kursi skolotājiem “Bērnu tiesību aizsardzība” Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā
10.00 Alūksnes novada domes sēde
Kultūras pasākumi
10.00 Nodarbības senioriem “Priecāsimies par to, ko redzam šodien” Pededzes bibliotēkā
20.00 Spēlfilma “Homo Novus” Alūksnes Kultūras centrā
Citi pasākumi
9.00 Būvvaldes sēde
10.00 Profesionālās pilnveides kursi skolotājiem “Pašvadīta mācīšanās” Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā
Kultūras pasākumi
10.00 Rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” meistarklasē “Puzura iedvesmoti” Pededzes tautas namā
14.00 “Kļūsti par Bērnu žūrijas ekspertu!” Alūksnes pilsētas bibliotēkas bērnu literatūras nodaļā
14.00 Kristiānas Zelčas foto izstādes “Individuālā dualitāte” atklāšana, tikšanās ar autori, radošā nodarbība “Portrets un komandas darbs” Bejas novadpētniecības centrā
17.00 “Latvijai 100” ietvaros “Sarunas 10×10: “Opekalna baznīca un draudze caur gadsimtiem” Jaunlaicenes tautas namā
Kultūras pasākumi
14.00 Kaimiņpagastu senioru draudzības pēcpusdiena “Kad rudens savas krāsas jauc….” Alsviķu Kultūras namā
14.00 Liepnas pagasta un draugu senioru pēcpusdienas pasākums “Rudenī…”
19.00 Vjačeslavs Mitrohins un draugu orķestris koncertprogrammā “Latviešu blūzi” Alūksnes Kultūras centrā
19.00 Veclaicenes sieviešu vokālā ansambļa 20 gadu jubilejas pasākums „Es dziedu savu dziesmu” kopā ar aktieri Raimondu Celmu Veclaicenes tautas namā
19.00 Ansambļu sadziedāšanās koncerts „Atbrauc pie manis uz rudeni!” Mārkalnes tautas namā
21.00 Leģendu nakts Alūksnes Jaunajā pilī
Sporta pasākumi
10.00 J.Baltauša atceres turnīrs galda tenisā Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skolas angārā
Citi pasākumi
8.30 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
10.00 Plānošanas un attīstības nodaļas sanāksme
10.00 Īpašumu nodaļas sanāksme
10.00 Valsts iestāžu vadītāju sanāksme
Citi pasākumi
9.00 Ilzenes pagasta pārvaldes un struktūrvienību vadītāju sanāksme
10.00 Angļu valodas novada posma olimpiāde 10.-12. klasēm Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā
10.00 Kursi Alūksnes un Apes novadu izglītības iestāžu vadītajiem un vietniekiem mācību jomā “Kolektīva saliedēšanas metodes” Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā
Citi pasākumi
9.00 Bāriņtiesas sēde
9.00 Alūksnes pilsētas kultūras iestāžu sanāksme
9.00 Dzīvokļu komisijas sēde (apmeklētājiem 9.30)
10.00 Dabaszinātņu skolotājiem kursi “Skolēna kompetences attīstīšana ķīmijas, bioloģijas, fizikas, ģeogrāfijas mācību priekšmetu un dabaszinātņu jomas ietvaros Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā
Kultūras pasākumi
9.00 Senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās Alsviķu bibliotēkā
12.00 Senioru pēcpusdiena Māriņkalna tautas namā