Alūksnē Jaunās telpās atklāj Apotheka aptieku - Alūksnes novads

Alūksnē Jaunās telpās atklāj Apotheka aptieku

Šodien, 11. jūnijā, Alūksnē (Pils ielā 9b) atklāta Apotheka aptieka, kas līdz šim reģionā plašākajās un modernākajās telpās nodrošinās profesionālu, kvalificētu farmaceitisko aprūpi atbilstoši Apotheka aptieku tīkla augstajiem standartiem. Turpmāk Alūksnes puses iedzīvotājiem un pilsētas viesiem būs pieejams plašs un daudzveidīgs medikamentu un skaistumkopšanas preču klāsts, turklāt visu jūnija mēnesi senioriem būs īpaši izdevīgi piedāvājumi.

 

Jaunatklātā aptieka piedāvās plašu produkcijas klāstu – vairāk nekā 1500 preces, ietverot veselības uzlabošanas medikamentus – uztura bagātinātājus, vitamīnus un sezonāli pieprasītākos medikamentus, kā arī skaistumkopšanas produktus, ko iesaka profesionāļi. Par katram klientam individuāli piemērotāko produktu un veselības aprūpi konsultēs augsti kvalificēti speciālisti – pieredzējuši farmaceiti. Bez tam – Apotheka klientiem būs iespēja bez maksas nodot nederīgos medikamentus, kā arī pasūtīt individuāli izgatavojamās zāles.

 

Piedaloties plašam viesu skaitam, jauno un moderno aptieku atklāja Apotheka valdes loceklis Jānis Kūliņš, Alūksnes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Fomins, aptieku tīkla reģionālā vadītāja Sandra Veidemane, Alūksnes aptiekas vadītāja Zaiga Raipale, kā arī pilsētas vispārizglītojošo skolu un centrālās bibliotēkas pārstāvji.

 

“Alūksnes aptieka ir kļuvusi par Vidzemē plašāko Apotheka aptieku – klientu apkalpošanas zāle ir teju  80 m2 lielā platībā. Jaunās telpas ir ieguvums kā klientiem, tā arī farmaceitiem, kuri turpmāk varēs apkalpot klientus ērtā un mājīgā vidē. Ceru, ka mūsu aptiekas sadarbība ar pilsētas vispārizglītojošajām izglītības iestādēm un pilsētas centrālo bibliotēku motivēs skolēnus interesēties par dabaszinātnēm, nākotnē kļūt par farmaceitiem un pievienoties Apotheka komandai,” stāsta Jānis Kūliņš, Apotheka valdes loceklis.

 

Savukārt Alūksnes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Fomins uzsvēra, ka “Alūksne ir pilsēta, kas aug un attīstās – prieks, ka mums ir vēl viena sakārtota vieta. Svarīgi, lai cilvēkiem ir ērti pieejams viss ikdienā nepieciešamais”.

 

Alūksnes un tuvākā reģiona iedzīvotājiem būs iespēja saņemt farmaceitiskās konsultācijas un iegādāties nepieciešamos veselības uzturēšanas un skaistumkopšanas līdzekļus no plkst. 10.00 līdz 19.00. Papildu klientu ērtībai 24 stundas diennaktī septiņas dienas nedēļā visplašākais produktu klāsts ir pieejams arī Apotheka interneta veikalā – www.apotheka.lv

 

Par Apotheka

Apotheka ir viens no Latvijā vadošajiem un visstraujāk augošajiem aptieku tīkliem. Ar Apotheka zīmolu šobrīd darbojas 114 aptiekas visā Latvijā, kā arī interneta aptieka www.apotheka.lv. Uzņēmums tika izveidots 2005. gadā, apvienojot vairākus mazus uzņēmumus. Apotheka Latvijā strādā vairāk nekā 530 darbinieki, no kuriem 384 ir farmaceiti, kuri sniedz profesionālu padomu kā par ārsta izrakstītu medikamentu lietošanu, tā arī par pastāvīgu veselības aprūpi un skaistuma un labsajūtas veicināšanu. Apotheka ietilpst vienā no lielākajām Baltijas valstu farmācijas uzņēmumu grupām Magnum, kuras uzņēmumi darbojas Baltijas valstīs un Somijā.

Skip to content