Ceļš uz Ziemassvētkiem turpinās!

Pirmajā Adventē skaisti iemirdzējās Alūksnes pilsētas galvenā egle, bet tas ir tikai sākums – mums priekšā vēl trīs Adventes svētdienas, kurās ar smaidiem un gaišām domām piepildīsim ceļu uz Ziemassvētkiem!

 

Šo svētdien, 5.decembrī no 16.00 līdz 19.00 Alūksnes Kultūras centra pagalmā bērniem (un, protams, arī pieaugušajiem) būs iespēja satikt Ziemassvētku vecīti un viņa palīgus! Aicinām bērnus ierasties ar iepriekš mājās sagatavotām vēstulēm, kuras nodot vecītim, kā arī parādīt savas radošās prasmes un mājās sagatavot “konfektes rotu”, kuru varēs iekārt “konfekšu eglītē” pie Alūksnes Kultūras centra.

Par papildus omulību 5.decembrī parūpēsies kafejnīca “Pajumte”, piepildot gaisotni ar Ziemassvētku smaržām un ļaujot iegādāties arī kādu našķi!

Jāpiebilst, ka ar vēstuļu sūtīšanu un “konfekšu rotu” gatavošanu var nesteigties – arī 6., 7., 8., 9. un 10.decembrī pie Alūksnes Kultūras centra laikā no 17.00 līdz 19.00 gaidīs Ziemassvētku vecītis ar saviem palīgiem. Būsim atbildīgi un nedrūzmēsimies.

 

Dienu pirms Trešās Adventes – 11. decembrī 20.00 – ceļu uz Ziemassvētkiem jautrāku un muzikāli piepildītu padarīs Alūksnes leģendārā  grupa “Putukvass”, kura Alūksnes Kultūras centra Facebook  kontā kopā ar draugiem sniegs burvīgu svētku koncertu!

 

Trešajā Adventē, 12. decembrī 17.00 gaidīsim Alūksnes Kultūras centrā, lai beidzot noskatītos “nopietnu komēdiju” – Dailes teātra viesizrādi “Mūsējās” ar aktieriem Lauri Subatnieku, Gintu Grāveli un Aldi Siliņu.

Biļetes, kas tika iegādātas uz iepriekšējo izrādes datumu, ir spēkā.

 

Savukārt Ceturtajā Adventē, 19.decembrī no 16.00 līdz 20.00 Alūksnes Kultūras centra pagalmā uzbursim īpašu Ziemassvētku noskaņu un baudīsim Ziemassvētku tirdziņu!

 

Visas aktivitātes notiks ievērojot valstī noteiktās Covid-19 izplatības ierobežojošās un epidemioloģiskās prasības.

 

Sagatavoja: Gints Skulte
Alūksnes Kultūras centra Mārketinga  speciālists

Skip to content