Alūksnē notiks “Ghetto Basket” turnīrs - Alūksnes novads

Alūksnē notiks “Ghetto Basket” turnīrs

Alūksnē notiks “Ghetto Basket” turnīrs6. augustā Alūksnē notiks ielu 3 pret 3 basketbola „Ghetto Basket” turnīrs, informē portāls balticevents.info. „Ghetto Games” šobrīd ir lielākā jauniešu ielu sporta un kultūras kustība Latvijā un Austrumeiropā, kas katru gadu pulcē vairāk nekā 10 000 dalībnieku un 300 000 sekotāju medijos un sociālajos tīklos.

 

Kā citus gadus, arī šajā sezonā „Ghetto Games” ielu basketbola turnīrs norisināsies Alūksnē 6. augustā. Pasākuma norises vieta auto stāvlaukums pie Alūksnes kultūras centra. Pasākuma ilgums ir aptuveni 6 stundas no 11.00 līdz 17.00. Jau trīspadsmit gadus zem „Ghetto Games” karoga ik gadu tiek organizēti ap 60 pasākumu visā Latvijā, kas gan sportiskās, gan arī ielu kultūru un ar jauniešu aktīvu dzīves stilu saistītās aktivitātēs vienkopus pulcē latviešu un krievu valodā runājošus jauniešus vecumā no 13 līdz 34 gadiem.

 

 „Ghetto Basket” ir ielu basketbola turnīrs, kas balstīts uz FIBA 3×3 basketbola noteikumiem, atsevišķos punktos pieļaujot atkāpes, piemēram, spēle notiek uz asfalta. Sacensības aizvada ar 6. izmēra oficiālajām 3×3 basketbola bumbām. Vecuma grupas, kurās dalās spēlētāji – U11, U13, U15, U17 grupas zēni un meitenes, kā arī  18+ grupa un Lēdijas.

 

Tiek apbalvotas TOP 3 vietas ar dāvanām no „Ghetto Games” un projekta sadarbības partneriem.

Turnīru atklās ar 3 punktu metienu konkursu starp Rīgas un Alūksnes labākajiem pārstāvjiem, kurus izvirzīs pilsētas. Tāpat kā „Ghetto Football” arī šī turnīra laikā tiek izspēlēti dažādi apmeklētāju konkursi, lai iesaistītu pasākuma norisē, uzvarētājiem sniedzot balvas no „Ghetto Games” un citiem sadarbības partneriem. Izklaižu zona ar novusu, galda tenisu u.c. spēlēm būs pieejama visiem apmeklētājiem.

 

Projekts tapis sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību.

 

Plašāka informācija par pasākumu ir pieejama „Ghetto Games” oficiālā tīmekļvietnē – www.ghetto.lv

 

Skip to content