Mūsu rezultāti 2020. gadā - Alūksnes novads

Mūsu rezultāti 2020. gadā

19.-20.septembrī Jūrmalā  notikušajā džudo turnīrā “Young Stars 2020” Aivara Mālnieka audzēkņiem divas zelta medaļas, viena sudraba medaļa un piecas bronzas medaļas. Roberts Javorskis un Elvis Kārkliņš bija paši stiprākie savas vecuma grupās un svara kategorijās, tikai vienam pretiniekam piekāpās Oskars Marcinkevičs, bet Roberts Sedlenieks, Jānis Žagars, Roberts Purs, Gundars Svilāns un Jūlija Katrīna Celenberga izcīnīja trešo vietu.

Trenera Ričarda Augstkalna  audzēkņu rezultāti:

U – 16

Jūlija Kuzņecova  -63 kg     2. Vieta

Rolands Kazačenoks  -66 kg    3. Vieta

Ņikita Tarnovskis  -66 kg    7. Vieta

Daniels Volkovs  -66 kg     7. Vieta

Aivis Krievāns  -73 kg     3. Vieta

U – 12

Merisa Akmentiņa  -42 kg    1. Vieta

Rēzija Supe  -42 kg    2. Vieta

Renārs Vanags  -40 kg     5. Vieta

Arvis Bondars  -45 kg    2. Vieta

Emīls Purs  -50 kg   3. Vieta

Jēkabs Zariņš  55 kg    3. Vieta

Matīss Līdaks  55 kg     5. Vieta

Roberts Koncāns  55 kg     7. Vieta

Miks Kristiāns Dauksts  55 kg    7. Vieta


12.septembrī “Ērgļu stacijas Stirnu buks” taku skrējiena seriālā mūsu biatlonistes Sandra un Sanita Buliņas “Marienburgas vilku” komandas sastāvā Zaķa distancē bija pašas stiprākās un izcīnīja attiecīgi 1.un 2.vietu. Lieliski!


12.-13.septembrī Rīgas sporta manēžā norisinājās tradicionālais 9.starptautiskais džudo turnīrs “KYODAI 2020”, kurā startēja 45 džudo sporta skolu un klubu  komandas. Cīņas bija grūtas, konkurence ļoti liela. Mūsu džudistiem divas zelta medaļas – Robertam Javorskim U-18 grupā svara kat. – 66kg un Merisa Akmentiņai U-12 grupā svara kat. – 40kg, viena sudraba medaļa – Elīzai Kozulei U-12 grupā, svara kat. – 36kg un 4 bronzas madaļas – Rēzijai Supei U-12 grupā svara kat. – 44kg, Tomasam Gustavam Celenbergam U-12 grupā, Robertam Sedleniekam U-14 grupā un Jūlijai Katrīnai Celenbergai U-18 grupā. Vietas labāko pieciniekā savās vecuma grupās izcīnīja arī Arvis Bondars, Jēkabs Zariņš, Kevins Rops, Oskars Marcinkevičs un  Kristofers Baldiņš.


10.septembrī mūsu U-9 futbolisti trenera Ulda Jāņekalnam vadībā aizvadīja pēdējo šīs sezonas ZA reģiona futbola čempionāta sabraukumu Madonā. Neskatoties uz skarbajiem laikapstākļiem – patiešām spēcīgo lietu un vēju – mazie sportisti turējās slapji, bet braši un izcīnīja medaļas. Malači!


Baltijas komandu čempionātā daudzcīņās, kas 4.-5.septembrī norisinājās Igaunijas Rakverē, mūsu murjāniete U-20 vecuma grupā Patrīcija Ozoliņa izcīnīja sudraba medaļu, kā arī laboja personīgo gan 200m skrējienā ar rez. 25,38 S, gan kopā septiņcīņā – 4871 p – uzrādot sporta meistarkandidāta klasei atbilstošu rezultātu. Lieliski!!! Lepojamies!!!

Ļoti labu apliecinājumu nopietnajam treniņdarbam vasarā  sniedza Ulda Jauniņa  audzēkņi – no prestiža jaunatnes basketbola  turnīra Igaunijā Rakverē 26.-29.augustā atvestas bronzas medaļas!!!


15.-16.augustā mūsu jaunieši Madonas “Smeceres silā” startēja Latvijas čempionātā vasaras biatlonā. Ar šaušanu šoreiz veicās raibi, rezultātā pirmajā dienā rolleru sprintā Aleksandram Pometunam 2.vieta C grupā starp 22 konkurentiem, , Sanitai Buliņai junioros 3.vieta, bet Reinim Volbergam 3.vieta un Aleksandram Kuzņecovam 5.vieta A grupā. B grupā Matīsam Meirānam 4.vieta, Danielam Kodaļevam 5.vieta. Otrā diena ar krosu un supersprintu veiksmīgākā – Sandrai Buliņai 1.vieta, Sanitai Buliņai 2.vieta junioros, Aleksandram Pometunam 1.vieta, Niklāvam Forsteram 6.vieta un Kristapam Širakam 8.vieta C grupā, Matīsam Meirānam ar lielisku šaušanu 1.vieta B grupā, bet Reinim Volbergam 1.vieta, Aleksandram Kuzņecovam 4.vieta un Emīlam Pometunam 6.vieta A grupā

Biatlona treneris Sergejs Sverčkovs ziņo: “08-09 augustā Alūksnes pilsētas BJSS audzēkņi piedalijās Latvijas čempionātā vasaras biatlona sacensībās Cēsu Olimpiskā centra Slēpošanas un biatlona bāzē. Izcīnija 6 zelta, 3 sudraba un 2 bronzas medaļas.”


28.jūlijā Futbola treneris Oskars Laucis ziņo no sacensībām Madonā:” Aizvadījām Madonas stadionā pirmo sabraukumu šosezon U-6, U-7 vecuma grupās! Pašiem mazākajiem U-6 šī bija pirmā pieredze izjust futbola gaisotni sacensību režīmā, kas ir ļoti svarīga pieredze un pamatu ielikšana nākotnei. Tāpat arī mazie futbolisti spēja parādīt savu cīņas sparu, neatlaidību un momentos pat ļoti saturīgu spēli. Prieks! Savukārt U-7 vecuma grupa šodienas spēlēs rādīja visai pārliecinošu sniegumu, protams, strādāsim vēl ļoti daudz un vēl vairāk, taču pie šī brīža apstākļiem esmu ļoti apmierināts ar komandu sniegumiem! Tāpat arī ļoti MILZĪGU PALDIES saku vecākiem, kuru atbalsts šodien mums ļoti palīdzēja un ļāva izdzīvot  skaistu mirkļus! Paldies!”


18.jūlijā Sportland kausa vieglatlētikas sacensībās, kas norisinājās Jelgavā, mūsu murjāniete Patrīcija Ozoliņa uzvarēja 100 m barjerskrējienā U-20 vecuma grupā ar lielisku rezultātu 14,19 S, kas ir arī Patrīcijas jauns personīgais rekords un atbilst meistarkandidāta un ir ļoti tuvu sporta meistara sporta klasei!!!! https://athletics.lv/article/3753


Latvijas čempionātā vieglatlētikā 24.jūlijā U18 un U-20 grupām Ventspilī patiešām izcils starts mūsu murjānietei Patrīcijai Ozoliņai. Trīs medaļas!!! U-20 grupā 100 m distancē ar barjerām, disciplīnā, kurā Patrīcija šovasar bija līdere, aizķeršanās aiz barjeras neļāva izcīnīt pelnīto vietu un nācās “samierināties” ar bronzu ar rez. 14.56. Nākamā disciplīna 100 m. “Gludajā” sprintā jūras vējš  sportistēm mazliet piepalīdzēja ar 3,1 m/s, bet tik un tā Patrīcijas uzrādītais rezultāts 11,94 s ir ļoti, ļoti augstā līmenī un  sudraba vērtībā. Sacensību otrajā dienā tāllēkšanā izvērsās sīvas cīņas par katru centimetru. Viss pjedestāls satilpa nieka 5 centimetros, un Patrīcijai 5,93 m tāls lēciens atnesa vēl vienu bronzu. Jāpiezīmē, ka rezultāti visās disciplīnās atbilst  meistarkandidāta sporta klasei.

Arī mūsu Ditai Apsītei, kurā startēja U18 grupā 100 m barjerotajā distancē, rezultāts nav peļams – 5.vieta ar rez. 15,53 s. Jans Kazačenoks, kurš ir savas īstās disciplīnas meklējumos, šoreiz izmēģināja spēkus U18 grupā 400 m garajā sprintā. Savā skrējienā Jans finišēja otrais ar rez. 55,15 s, bet kopvērtējumā palika 8.vietā.


15.jūlijā, mūsu leģendārā novadnieka, soļotāja Ādolfa Liepaskalna 110. jubilejā ļoti labs starts treneres Zojas Ribušas audzēkņiem Latvijas čempionātā U-14 vecuma grupā!!! Jānim Žagaram bronza 2000 m skrējienā ar rezultātu 6:57.24!!!! Pie tam no labāko sešinieka Jānis vienīgais bija gadu jaunāks, kas nozīmē lieliskas perspektīvas nākamā gada čempionātam!!! Arī jaunannietim Maksimam Pavlovam izdevušās sacensības – no 23 pašiem labākajiem valsts U-14 skrējējiem godpilnā 5.vieta 1000 m ar rez. 3:10.45 Lepojamies!!!


9.jūlijā mūsu vieglatlēti treneres Zojas Ribušas vadībā lieliski nostartēja kaimiņos Gulbenē, kur spēkiem mērojās un Latvijas čempionātā kvalifikācijas rezultātus sasniegt centās Balvu, Smiltenes, Gulbenes, Alūksnes un Madonas novadu labākie U-14, U-16 un U-18  jaunie sportisti.

Vislabāk veicās  Maksimam Pavlovam (U-14) kam jauns personīgais tāllēkšanā 4, 49 m un 1.vieta. Arī 80 m sprintā Maksims nenoliedzams līderis 11,00 S un zelta medaļa. Labs pirmais sezonas starts izdevās arī līderei Ditai Apsītei (U-18). Pirmā vieta 100 m sprintā ar 12.90 s, kas gan atpaliek no Ditas personīgā, bet ir cienījams rezultāts. Tāllēkšanā, kas gan nav viņas pamatdisciplīna, sportistei nevedās ar trāpīšanu atspēriena dēlītim, bet tika sasniegts personīgais – 4,81 m un sudrabs.
Jānis Žagars (U-14) bija labākais 1000 m arī ar personīgo, II jaunatnes sporta klasei atbilstošu, ļoti labu rezultātu 3:23,00.
Jans Kazačenoks (U-18) kā vienīgais cīnījās 400 m distancē un lieliski sasniedza mērķi – ar rez. 55,10 s izpildīja kvalifikāciju Latvijas čempionātam!!! Brālis Rolands Kazačenoks (U-16) debitēja vieglatlētikas mačos ar “koka” medaļu jeb 4.vietu 1500 m distancē.
Daniela Šumakova (U18) bija labākā 1500 m, bet Līva Poļaka (U-18) palika otrā šajā distancē.
Ralfs Siliņš debitēja 100 m sprintā un ar rez 12.90 s ieguva 3.vietu.
Rinaldai Hanarinai (U-18) arī panākums – izpildīta kvalifikācija valsts čempionātam šķēpa mešanā!
Lepojamies!


Pirmās sacensības pēc ārkārtas situācijas!!! Šodien, 17.jūnijā, tikām aicināti startēt Balvu stadionos starpnovadu vieglatlētikas sacensībās. Zojas Ribušas un Aijas Latikas audzēkņiem konkurentos Jēkabpils, Madonas, Balvu, Gulbenes un Rugāju jaunie vieglatlēti. Nepalikām kaunā un mūsu kontā 12 medaļas!!! Visveiksmīgākais starts Rihardam Pavlovam – divi zelti, 500 m skrējienā un tāllēkšanā!  Pa divām medaļām Ancei Poļakai, Maksimam Pavlovam un Rihardam Tomsonam. Ancei 1.vieta 60 m skrējienā un 3.vieta tāllēkšanā, Maksimam 1.vieta 1000 m skrējienā un 3.vieta tāllēkšanā, bet Rihardam divas bronzas – bumbiņas mešanā un 500 m skrējienā. Vēl medaļās: Madars Arbidāns – sudrabs diska mešanā, Jānis Žagars – sudrabs 1000m skrējienā, Marta Pētersone – bronza 60 m skrējienā un Enija Palejai – bronza lodes grūšanā! Lielisks šīs savādākās sezonas sākums! Paldies arī Mariannai Smoļakai un Elizabetei Kļaviņai, kas šoreiz veica trenera asistentu pienākumus un filmēja startus!29.februārī un 1.martā Kuldīgā norisinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem. Lieliski tajā nostartēja mūsu murjāniete Patrīcija Ozoliņa. Čempiones tituls 60 m/b distancē ar personīgā rezultāta labojumu – 8.69 s!!! Tāllēkšanā Patrīcijai cienījamie 5,52 m un 7.vieta!


Latvijas čempionāts biatlonā, kas sniega trūkuma tika atcelts un atcelts, mainoties laika apstākļiem, ļoti operatīvi tika noorganizēts 29.februārī un 1.martā Otepē (Igaunija) Divās dienās tika izcīnīti čempionu tituli supersprintā un sprintā. Jaunie sportisti bija izslāpuši pēc sniega, bet, protams, slēpošanas prakses iztrūkums lika sevi manīt! Rezultāti nav sliktu, medaļnieku savās vecuma grupās pietiekami daudz:

 

Supersprints 28.02.

Sprints  01.03.

Sanita Buliņa

1.vieta

1.vieta

Reinis Volbergs

1.vieta

1.vieta

Aleksandrs Kuzņecovs

1.vieta

1.vieta

Anastasija Ņedaivodina

3.vieta

2.vieta

Emīls Pometuns

3.vieta

4.vieta

Daniels Kodaļevs

2.vieta

4.vieta

Matīss Meirāns

3.vieta

6.vieta

Aleksandrs Pometuns

4.vieta

5.vieta

 


Sporta skolas jaunie vieglatlēti 28.februārī devās uz Madonu, lai piedalītos tradicionālajā ziemas čempionātā telpās. Treneres Zoja Ribuša un Aija Latika var būt gandarītas, jo treniņos ieguldītais darbs šoreiz daudziem vainagojās ar medaļām:

 Marta Pētersone 1.vieta 60m/b skrējienā , 2.vieta p/b grūšana, Ance Poļaka divas 2.vietas 60 m un 600m skrējienos, Umberts Teters 2.vieta r/b bumbas mešanā un 3.vieta 60 m skrējienā , Rihards Pavlovs divas 2.vietas 60 m un  600m skrējienos, Roberts Leimanis 3.vieta p/b grūšanā, Rihards Tomsons 3.vieta 600m skrējienā.


U-14 futbolisti 28.februārī aizvadīja noslēdzošo sabraukumu ZA telpu futbola čempionātā. Roberta Lejnieka audzēkņiem šoreiz


22. un 23.februāris pulcēja Latvijas Lietuvas, Igaunijas un Krievijas 52 sporta skolas un klubus uz tradicionālo džudo turnīru SIGULDA 2020. Lielisks starts alūksniešiem!

Roberts Purs

U-18

 -60 kg

1.vieta

Evelīna Javorska

U-16

-52 kg

1.vieta

Monta Melzoba

U-21

-52 kg

1.vieta

Romāns Loginovs

U-21

-66 kg

1.vieta

Ance Rūta Roze

U-21

-63 kg

1.vieta

Aleksandrs Skuja

U-21

-81 kg

1.vieta

Rolands Kazačenoks

U-16

-55 kg

2.vieta

Jūlija Kuzņecova

U-16

-63 kg

3.vieta

Ņikita Illarionovs

U-21

-66 kg

3.vieta

Roberts Sedlenieks

U-14

-60 kg

3.vieta

Ginters Valdis Siliņš

U-14

-35 kg

3.vieta


21.februātrī jaunāko grupu U-12 un U-14 Zojas Ribušas  un Aijas Latikas trenētie vieglatlēti devās uz Valgu, kur norisinājās tradicionālās Valkas BJSS divcīņu sacensības.  Mūsējie izcīnīja piecas medaļas – Ancei Poļakai U-12 2.vieta lēkšanu divcīņā, Rikardo Enītim U-14 divas 2.vietas  – lēkšanu divcīņā un augstlēkšanā ar krietni uzlabotu personīgo rezultātu –  1,40 m, U-12 Robertam Leimanim sudrabs mešanu divcīņā un bronza Umbertam Teteram lēkšanu divcīnā. Ļoti labs starts arī Jānim Žagaram  – 4.vieta vidējo distanču divcīņā.


20 februārī Stāķos notika noslēdzošais meiteņu telpu futbola ZA čempionāta sabraukums. Mārtiņa Meistera trenētās meitenes atgriezās ar kausu un sudraba medaļām. Futbolistes cīnījās godam , gūstot divas uzvaras un piedzīvojot vienu zaudējumu. Komandā spēlēja Evelīna Jaunslaviete – viņa arī atzīta par komandas labāko spēlētāju, Monta Gabranova, Jūlija Kuzņecova, Sindija Boreiko, Evelīna Anna Podegrāde, Amanda Ksenoja Mihaļova, Kristīne Rižkina un Arta Līga Sopule. Sabraukumā ļoti lieliski sevi parādīja arī mūsu slavenā vārtsardze Viktorija Žižijana, šoreiz tiesneses ampluā.


19.februārī LJBL superlīgas spēlā U-17 komanda Alūksne/Madona piekāpās Saldus vienaudžiem 56:86 Komandas līderis guva traumu, kas izsita no ritma un radīja nesaprašanos starp spēlētājiem, kā rezultātā zaudējums bija neizbēgams.


15.februārī U-16 un U-14 komandas devās uz Limbažiem, kur notika LJBL čempionāta spēles. U-14 puiši cīnījās ar mājinieku  komandām , vienu uzvarēja 69:58, vienu zaudēja 35:83. Abas cīņas bija ļoti fiziski smagas, mūsējiem iztrūka vairāki līderspēlētāji, pretinieki fiziski bija ļoti spēcīgi uz ar  “garu” soliņu. Labākie punktu guvēji Jānis Bindemanis (53 p), Tomass Orlovs (15 p), Aleksejs Vasakovs (16 p), Kristers Odītis (9 p) un Artjoms Orehovs (8 p). U-16 komandai sāpīgs zaudējums 53:90, nespējām tikt galā aizsardzībā. Bumba grozā krita Kristeram Kurčastovam – 30 p, Kristers Mednis 12 p, Renārs Račiks 6 p, Raivo Nikolajenko 5 p


15. un 16.februārī U-12 basketbolisti aizvadīja sabraukumu Krāslavā. Puišiem negāja viegli, pie tam pēdējā momentā saslima viens no līderiem. Rezultātā četri zaudētjumi. Ļoti labi turnīru aizvadīja Niks Zaķis, kas pašaizliedzīgi cīnījās , uzņēmās atbildību, “vilka” līdz visu komandu un guva 33 punktus. Vēl bumba grozā krita Rihardam Tomsonam (8 p) un Gustavam Āboliņam (6 p)


15. un 16.frbruārī biatlonisti startēja Latvijas čempionātā slēpošanā, kas norisinājās Madonā, Smeceres silā. Sacenšoties ar “tīrajiem” slēpotājiem mūsējiem Aleksandram Pometunam U-14 grupā bronzas medaļa 3km distancē, Matīsam Meirānam 6.vieta un Danielam Kodaļevam 13.vieta U-16 grupā 5 km distancē, Reinim Volbergam 8.vieta, Aleksandram Kuzņecovam 9.vieta U-18 grupā 10 km distancē. Tika izmantota viena no retajām iespējām šogad tikt Latvijā uz slēpēm.


15. februārī vecāko grupu džudisti piedalījās LATVIJA OPEN U-21 sacensībās Rīgā. Labākais rezultāts pieaugušo konkurencē Leldei Čerbikovai 3.vieta sv.kat. -78kg, Kristiānam Strazdiņam 7.vieta sv.kat.-73kg


12. februārī Elīnas Karasevas  trenētie U-17 puiši Jēkabpilī piedzīvoja zaudējumu LJBL superlīgas čempionāta spēlē komandas Madona/Alūksne sastāvā pret Jēkabpils/Līvānu komandu 60:70


11. februārī Ziemeru pamatskolas sporta zālē uzņēmām noslēdzošo ZA telpu futbola čempionāta sabraukumu U-12 grupai.


8. februārī mājās – AVĢ sporta zālē uzņēmām LJBL  sabraukumu U-14 un U-16 grupām. Pretiniekos BJBS Rīga/A.Kraukļa VEF komandas. Šoreiz mājas sienas ļoti palīdzēja un divas pārliecinošas uzvaras – U-14 komadai ar 77:48, U-16 komandai ar 88:68  Visi mūsējie nospēlēja lieliski! Malači!!!


07.-08. februārī Kuldīgas manēža uzņēma Latvijas čempionātu vieglatlētikā telpās U-18 un U-20 grupai. Startēja trīs mūsu sportisti. Sasniegumi ļoti labi, visi uzrādīja personīgos, trenere Zoja Ribuša un Murjāņu treneris Andis Austrups var būt gandarīti :

Patrīcija Ozoliņa        3.vieta             60m skrējienā ar rez. 7,91 sek.
                                    3.vieta             60m/b skrējienā ar rez. 8,75 sek.
Dita Apsīte                 6.vieta             60m/b skrējienā ar rez. 9,17 sek.
Jans Kazačenoks       10.vieta           800m skrējienā ar rez. 2.11,59 min.


6. februārī  U-8 futbolisti kopā ar treneri Robertu Lejnieku Stāķos aizvadīja otro ZA telpu futbola čempionāta sabraukumu U-8 grupā. Bijām stipri un saliedēti, Maltas un Gulbenes vienaudžus uzvarējām, bet mazliet pietrūka spēka spēlē ar Madonu – neizšķirts. Komandā spēlē:

Ralfs Strodāns, Kārlis Moloks, Eduards Kivriņš, Valters Štrauss, Eduards Liepiņš, Miks Solovjovs, Edžus Birznieks, Artjoms Daņilovs, Niks Pilskalns, Harijs Skaistkalns, Vanesa Patrīcija Skopiņa un Gustavs Popovičs


6. februārī U-14 basketbolisti  LBBL čempionātā aizvadīja spēli ar Madonas vienaudžim, kas ir vieni no līgas līderiem.  Madonieši savu pārākumu pierādīja uzvarot mūsējos ar pamatīgu pārsvaru 75:33 Šoreiz arī sportiskā veiksme nebija mūsu pusē.


4. ferbruārī U-13 futbolisti trenera Roberta Lejnieka vadībā ļoti neveiksmīgi nospēlēja ZA telpu futbola čempionāta noslēdzošajā sabraukumā un palika pēdējie kopvērtējumā. Komandā spēlē: Kristers Nikolajenko, Alens Dūrēns, Kristers Moloks, Reinholds Lejnieks, Rūdolfs Lejnieks, Ralfs Drunka, Deivids Miks, Evelīna Jaunslaviete, Adrians Bušs.


4. februārī mūsu basketbola dāmas U-19 trenera Ulda Jauniņa vadībā aizvadīja ļoti sīvu cīņu  LJBL čempionātā ar Valmieras pretiniecēm. Zaudējām  42:68. Punktus guva Santa Locāne  – 11, Līva Bērziņa – 10,  Samanta Puļļa – 9, Sanita Locāne, Beāte Jargāne un Viktorija Vlada pa 4p


2. februārī U-14 labākie vieglatlēti startēja Latvijas čempionātā vieglatlētikā telpās, kas norisinājās Rīgas sporta manēžā. Startēja Aijas Latikas, Rolanda Sīļa un Zojas Ribušas audzēkņi. Ļoti patīkamu pārsteigumu sagādāja zēnu stafetes komanda (Rikardo Enītis, Niks Locāns, Raivis Ternovs, Maksims Pavlovs), ļoti spēcīgā konkurencē izcīnot augsto 7 vietu. Individuāli labākie rezultāti:

Maksims Pavlovs       7.vieta             1000m skrējienā ar rez. 3.21,74 min.
Rikardo Enītis           12.vieta           60 m skrējienā  ar rez. 8,51 sek.


1. februārī U-17 basketbolisti devās uz Rīgu uz LJBL čempionāta superlīgas spēli ar BJBS Rīga/Centrs komandu . Piekāpāmies rīdziniekiem 83:111


1. februārī džudisti devās uz Jelgavu piedalīties turnīrā “Olimpiskās cerības”, kurā sacenšas jaunie sportisti sākot no U-10 līdz pat U-16 Ceļš jāmēro tāls un nogurdinošs, tādēļ rezultāti varbūt nebija tik labi, kā treneris Ričards Augstkalns bija plānojis, bet U-10 un U-12 vecuma grupās tomēr :

Merisa Akmentiņa

sv.kat. -40kg

3.vieta

Elīza Kozule

sv.kat. -32kg

2.vieta

Aivis Jermacāns

sv.kat. -29kg

5.vieta

Mikus Ozols

sv.kat. -35kg

3.vieta


30.janvārī norisinājās Madonas BJSS atklātais čempionāts vieglatlētikā U-16 grupai. Rezultāti ļoti labi. Treneri Aija Latika un Rolands Sīlis. Augstākie sasniegumi:

Enija Paleja               1.vieta             p/b grūšanaa ar rez 13,05 m
                                    3.vieta             60 m skrējiens ar rez. 8,5 sek.
Liene Egle                  2.vieta             augstlēkšana ar rez. 1,50 m
Robina Klasmane      2.vieta             1000m skrējienā ar rez. 3.55,1 min.
Madars Arbidāns      2.vieta             p/b grūšana ar rez. 11,40 m
                                    2.vieta             b/b mešana ar rez. 29,69 m


 28. janvārī  Ulda Jauniņa vadībā mūsu U-16 puiši un U-19 meitenes LJBL čempionāta ietvaros aizvadīja spēles Cēsīs ar Cēsu komandām. Diemžēl piedzīvojām zaudējumus, meitenēm īpaši katastrofāli neveicās metienos no groza apakšas, rezultātā – 33:61, puišiem pievīla spēle aizsardzībā un piespēļu precizitāte un ātrums – 69:95 Statistika punktos – Ŗenārs Račiks -25 p, Emīls Valdmanis 16 p, Kristers Mednis – 13 p, Rodrigo Ozoliņš 7 p, Beāte Jargāne -9 p, Sanita Locāne – 9 p, Viktorija Vlada -7 p, Līva Bērziņa un Kristīne Krastiņa  pa 2 p.


26. janvārī ZA telpu futbola čempionāta cīņas uzsāka mūsu meiteņu komanda trenera Mārtiņa Meistera vadībā. Lai arī dažādu iemeslu dēļ komanda nebija stiprākajā sastāvā, meitenes cīnījās cienījami un labā līmenī, gūstot vienu uzvaru (Gulbene 2)  vienu neizšķirtu (Ludza) un vienu minimālu zaudējumu (Gulbene 1). Priekšā nākošais sabraukums, kur izšķirsies medaļu liktenis. Ja laukumā būs līderes , nav šaubu par vēl labāku sniegumu! Komandā spēlēja Sindija Boreiko, Amanda Ksenija Mihaļova, Evelīna Jaunslaviete, Arta Līga Sopule, Evelīna Podegrāde, Jūlija Kuzņecova, Kristīne Rižkina.


25. janvārī valsts labākie džudisti tikās Baltijas čempionātā džudo U-18. Spēkiem ar Latvijas, Lietuvas un Igaunijas sportistiem mērojās arī 13 alūksnieši. Mērķtiecīga un nopietna gatavošanās šim pasākumam  trenerim Aivaram Mālniekam nelika vilties:

Evelīna Javorska

sv.kat. – 52kg

2.vieta

Roberts Javorskis

sv.kat. – 60kg

1.vieta

Roberts Purs

sv.kat. – 60kg

3.vieta

Romāns Loginovs

sv.kat. – 60kg

5.vieta


24.janvārī notika Latvijas čempionāta  vieglatlētikā atlases sacensības Limbažu zonai U-14 vecuma grupā. Kvalifikāciju izpildīt devās 17 sporta skolas jaunie vieglatlēti. Tas veiksmīgi izdevās septiņiem audzēkņiem. Labākie rezultāti Zojas Ribušas un Aijas Latikas audzēkņiem:

Maksims Pavlovs       3.vieta             1000 m skrējienā ar rez.3.23.79
Rikardo Enītis           5.vieta             60 m skrējienā  ar rez. 8,48 sek.


24.janvārī mazie U7/U8 futbolisti piedalījās Madonas BJSS kausa izcīņā. Roberta Lejnieka ikdienā trenētos bērnus šoreiz turnīrā pavadīja kolēģis Mārtiņš Meisters. Tika aizvadītas četras spēles un gūta nenovērtējama pieredze. Kā jau mazo bērnu turnīros pierasts, visi futbolisti saņēma medaļas par cīņassparu.


23.janvārī U-12 futbola komanda ciemojās Rēzeknē, ZA telpu futbola čempionāta noslēdzošajā sabraukumā. Mārtiņa Meistera trenētie puiši pārliecinoši uzvarēja pirmo spēli ar  Līvānu BJSS komandu 9:0,  bet diemžēl pārējās divās spēlēs nespēja noskaņoties un saņemties nopietnai cīņai un piedzīvoja divus zaudējumus. Kopvērtējuma komanda ierindojās 7.vietā 14 komandu konkurencē. Spēlēja : Marko Ļuļis, Linards Černomirdins, Deivids Miks, Ralfs Drunka, Endijs Lazdāns, Ričards Vabulnieks.


21.janvārī treneris Roberts Lejnieks ar savējiem U-9 futbolistiem  Stāķos aizvadīja otrā sabraukuma spēles ZA telpu futbola čempionātā. Neveiksmīga diena. Piedzīvoti pirmie trīs zaudējumi. Gan pār abām Rēzeknes komandām, gan pār Gulbeni. Komandā spēlē Reinis Teters-Teterovskis, Oskars Cepurnieks, Eduards Kivriņš, Roberts Mironovs, Elvis Jakovļevs, Jēkabs Vadonis, Rihards Teters-Teterovskis, Daniels Deivids Birznieks, Rūdolfs Čubars, Markuss Egle, Alans Laicāns, Vanesa Patrīcija Skopiņa un Gustavs Popovičs


19.janvārī Ulda Jauniņa U-14 puiši LJBL čempionāta ietvaros spēlēja Rīgā ar BJBS Rīga/Basketbola klase komandu. Pievīla koncentrēšanās  un kļūdas aizsardzībā un piedzīvots zaudējums 63:71. Punktus guva: Jānis Bindemanis (20), Kristers Odītis (10), Tomass Orlovs (10), Artjoms Orehovs (10), Aleksandrs Savkovs (11), Kalvis Kristofers Gorbāns (2)


18.-19.janvārī mazie U-12 basketbolisti kopā ar treneri Artūru Kļaviņu piedalījās sabraukumā Salaspilī. Divās dienās tika nospēlētas četras spēles. Gūta viena uzvara un piedzīvoti 3 zaudējumi, un gūta nenovērtējama pieredze. Vislabāk bumba klausīja un grozā krita: Gustavam Āboliņam (25 punkti), Nikam Zaķim (25 punkti), Edžum Volbergam (8 punkti), Denijam Vaibam (8 punkti), pa 2 punkti Ralfam Spirkam un Raivo Līdakam. Lai arī bez punktiem, laukumā sirsnīgi cīnījās arī  Martins Vabulnieks, Kristers Romanovs, Rihards Tomsons, Aigars Bērziņš, Pauls Rāviņš. Mazo puišu komandai izpratne par basketbolu tikai veidojas, no spēles uz spēli vērojams progress, gan arī uzvaras būs!


18. janvārī uzsākās otrais aplis ZA telpu futbola čempionātā U-11 grupā. Mārtiņa Meistera puiši uzvarēja divas Rēzeknes komandas un piekāpās Gulbenes kaimiņiem. Kopumā pozitīva bilance, komanda iekļuvusi labāko sešiniekā un piedalīsies cīņās par medaļām. Komandā spēlēja Endijs Lazdāns, Matīss Mi’haļovs, Aleksios Kromulis, Tomass Kokarēvičš, Rolands Mironovs, Raivo Avens- Ratenieks, Jānis Rauls Zars. Malači puiši!


18. janvārī džudo saime devās uz Carnikavu, kur noritēja tradicionālais  turnīrs “Jaungada džudo 2020” U-14 un U-16 vecuma grupām. Carnikavas tatami bija mums veiksmīgs, to atzīst  arī trenere Krista Rence:

Miķelis Jānis Roze

sv.kat. -50 kg

3.vieta

Rolands Kazačenoks

sv.kat. -55kg

1.vieta

Daniels Volkovs

sv.kat. -55kg

7.vieta

Aivis Krievāns

sv.kat. -60kg

7.vieta

Ginters Valdis Siliņš

sv.kat. -38kg

2.vieta

Roberts Sedlenieks

sv.kat. -60kg

2.vieta

Rihards Žukovs

sv.kat. -42kg

7.vieta

Beāta Dubova

sv.kat. +57kg

2.vieta

Kevins Jānis Rops

sv.kat. -42kg

3.vieta


16.janvārī Stāķos U-14 futbola komanda aizvadīja kārtējo ZA telpu futbola čempionāta sabraukumu.  Spēle nevedās veiksmīgi un Mārtiņa Meistera trenētie puiši izrādījās vājāki par Lubānas un Balbu sāncenšiem, bet stiprāki par Ludzas NSS komandu.


16.janvārī Elīnas Karasevas trenētie U-17 puiši superlīgas komandas Madona/Alūksne sastāvā  auzvadīja LJBL spēli ar Valmieras vienaudžiem, pie kuriem ni jau divus gadus spēlē arī bijušais komandas biedrs Ēriks Zalāns. . Šoreiz valmierieši izrādījās stiprāki, zaudējām 72:111. Komandā spēlēja Edvards Koemecs, Renārs Račiks, Jēkabs Zadumins un Roberts Laipaks.


14.janvārī mazie trenera Roberta Lejnieka lolotie U-7 futbolisti piedzīvoja ugunskristības pirmajā ZA telpu futbola čempionāta sabraukumā Balvos. Šajā sabraukumā spēli vadīja otrs futbola treneris  – Mārtiņš Meisters un kopdarbā lielisks sasniegums  – uzvaras pār Balvu un Rēzeknes vienaudžiem! Malači! Komandā spēlē:

Gustavs Popovičs, Alisters Ozoliņš, Roberts Virbals, Anrijs Palms, Ronijs TetersTeterovskis, Edmunds Balodis, Artis Raimo Jamonts, Jegors Krutins, Rodrigo Holla, Jēkabs Āboliņš, Roberts Raimo Repulis, Emīls Zariņš, Matīss Mellenbergs, Oļegs Prusakovs, Roberts Puķītis


Lielie džudisti 12.janvārī startēja Latvijas republikas atklātajā čempionātā. Cīņas ļoti grūtas, jāsacenšas ar pieaugušajiem sportistiem. Šīs sacensības ietilpst reitinga turnīros, kur izcīna punktus Eiropas čempionātam. Treneris Ričards Augstkalns atzīst, ka uztraukums bija visiem, bet  jaunieši bija ļoti motivēti un rezultāti neizpalika:

Romāns Loginovs

sv.kat. -60kg

3. vieta

Armands Mastiņš

sv.kat. 66kg

3. vieta

Aigars Bundzens

sv.kat. -66kg

2. vieta

Aleksandrs Skuja

sv.kat. -73kg

5. vieta

Monta Melzoba

sv.kat. -52kg

2. vieta

Patrīcija Marķitāne

sv.kat. -70kg

2. vieta

Lelde Čerbikova

sv.kat. +78kg

3. vieta


12.janvārī vieglatlēti startēja starptautiskās sacensībās Valmiera – Valga. Konkurence ļoti sīva, piedalījās Latvijas un Igaunijas labākie atlēti U-16 un U-18 grupā. Labākie rezultāti Zojas Ribušas un Rolanda Sīļa audzēknēm:

Dita Apsīte                 6.vieta             60m/b ar rez. 8,39 sek.
Liene Egle                  4.vieta             augstlēkšana ar rez. 1,50 m
Robina Klasmane      8.vieta             600m skrējienā ar rez. 2.00,23 min.


11. janvārī sporta skolas U-18 džudisti mērojās spēkiem ar valsts labākajiem konkurentiem nopietnās sacensībās – Latvijas meistarsacīkstēs.  Rezultāti iepriecinoši gan pašiem sportistiem , gan trenerim Aivaram Mālniekam:

Evelīna Javorska

svara kat. -52kg

1.vieta

Roberts Javorskis

svara kat -60kg

1.vieta

Roberts Purs

svara kat -60kg

3.vieta

Nikita Bilinčuks

svara kat +90kg

3.vieta

 


9. janvārī U-14 jaunie vieglatlēti piedalījās ikgadējā Madonas BJSS atklātajā čempionātā vieglatlētikā. Treneri Zoja Ribuša, Aija Latika un Rolands Sīlis krietni pastrādājuši ar talantīgajiem audzēkņiem. Rezultāti lieliski:

Maksims Pavlovs       1.vieta             600m skrējienā ar rez. 1.49,7 min.
                                    1.vieta             tāllēkšanā  ar rez. 4,43 m
                                    1.vieta             r/b bumbas mešana ar rez. 30,97 m

Rikardo Enītis           1.vieta             60 m skrējienā  ar rez. 8,2 sek.
                                    6.vieta             tāllēkšanā  ar rez. 4,20 m
Jānis Žagars               4.vieta             600m skrējienā ar rez. 1.55,7 min.
Sandijs Jansons         5.vieta             p/b grūšana ar rez. 9,69 m
Elizabete Skrina        5.vieta             60 m skrējienā  ar rez. 9,0 sek.

8. janvārī U-13 futbolisti Madonā aizvadīja kārtējo ZA telpu futbola čempionāta sabraukumu. Treneris Mārtiņš Meistars šoreiz piedzīvotos sāpīgos zaudējumus Lubānas un Balvu SC komandām skaidro ar vāju sniegumu vārtos. Nākamajā sabraukumā īstais vārtsargs, domājams, būs laukumā, līdz ar to rezultāts noteikti nebūs tik bēdīgs.


U-18 Zojas Ribušas treneētie vieglatlēti jau 3.janvārī startēja Madonas BJSS atklātajā čempionātā vieglatlētikā. Pirmās sacensības jaunajā gadā. Labākie sasniegumi:

Jans Kazačenoks       1.vieta             1000m skrējienā ar rez. 2.56,4 min
Linda Gabranova     3.vieta             3-soļlēlšanā ar rez. 9,67 m
Elizabete Kļaviņa      4.vieta             100m skrējienā ar rez.  3.42,7
Līva Poļaka                4.vieta             tāllēkšanā ar rez. 4,41 m

Skip to content