Pirmdiena 19.04.2021.
Drošība uz ūdens. Tika pārrunāts, ka stingri aizliegts tuvoties ūdens krātuvēm – dīķiem, upēm, ezeriem u.c., Tikai ar vecāku un pieaugušo klātbūtni, ievērojot laika apstākļus ( vasarā, siltā, saulainā laikā – peldēšanās sezonu ieteicams uzsākt, kad ūdens temperatūra ir vismaz +18 oC. ). Atrodoties ūdenī jābūt peldēšanai nepieciešamais inventārs – peld riņķis, veste u.c. Stingrā pieaugušā uzraudzībā.
Otrdiena 20.04.2021.
Elektrodrošība. Tika pārrunāts, kur paliek elektropreces, kuras ir sabojājušās un nevienam vairs nav vajadzīgas. Tiek nodotas, kur tās pārstrādā.
Trešdiena 21.04.2021.
Drošība uz ielas, ceļa. Tika pārrunāts, kā šķērsot gājēju pārejas, vienmēr ir jāpārliecinās, jāpaskatās, vai nebrauc mašīnas. Vispirms pa labi, tad pa kreisi un vēlreiz pa labi, ja nav mašīnas var šķērsot gājēju pāreju.
Ceturtdiena 22.04.2021.
Bīstamās vielas un medikamenti. Tika pārrunāts, ka vienmēr ir jāpaprasa, vai jāpajautā pieaugušajam, kas tas ir. Ja ko atrod uz grīdas sev nezināmu, vai nepazīstamu lietu obligāti jāparāda pieaugušajam. Nedrīkst atvērt dažādus iepakojumus, pudeles bez vecāku atļaujas. Zāles, arī vitamīnus mums dod tikai un vienīgi vecāki.
Piektdiena 23.04.2021.
Uguns drošība. Tika pārrunāts, kas drīkst lietot sērkociņus. To dara tikai vecāki. Kā rīkoties ar vecās zāles, zaru, lapu dedzināšanu, ugunskura kurināšanu.
Pirmais un galvenais ir saukt palīgā pieaugušo jebkurā bīstamā situācijā.
Ja noticis nelaimes gadījums, nekavējoties izsauc glābējus pa tālruni 112. Pēc iespējas precīzāk jānorāda nelaimes vietas koordinātes un piebraukšanas iespējas.
Sagatavoja: 2. grupas skolotājas: Guntra ŪDRE, Gunta BOJĀRE