Kultūras pasākumi
0.30-6.00 Jaungada nakts ballīte (Jaunannas tautas namā)
Kultūra
0.30-6.00 Jaungada nakts ballīte Jaunannas tautas namā
Citi pasākumi
9.00 Annas pagasta pārvaldes darbinieku sanāksme
9.00 Bāriņtiesas sēde
9.00 Alsviķu pagasta pārvaldes un struktūrvienību vadītāju sanāksme
9.00 Senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās Alsviķu bibliotēkā
Citi pasākumi
9.00 Kalncempju pagasta pārvaldes darbinieku sanāksme
9.00 Mārkalnes pagasta pārvaldes, iestāžu darbinieku sanāksme
9.00 Bērnu tiesību aizsardzības kursi pedagogiem Alūksnes novada vidusskolā
10.00 Alūksnes un Apes novadu vispārizglītojošo un profesionālā ievirzes skolu direktoru sanāksme Alūksnes Bērnu un jauniešu centrā
Kultūras pasākumi
13.00 Senioru saviesīga pēcpusdiena “Lai laimīgs Jaunais gads” Mālupes Saieta namā
14.00 Romantiskā komēdija “Jaungada taksometrs” Alsviķu kultūras namā
Citi pasākumi
8.30 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
10.00 Īpašumu nodaļas sanāksme
10.00 Zemes lietu komisijas sēde
10.00 Plānošanas un attīstības nodaļas sanāksme
Citi pasākumi
9.00 Ilzenes pagasta pārvaldes un struktūrvienību vadītāju sanāksme
10.30 Administratīvās komisijas sēde (uzaicinātajiem no 11.00)
14.00 Malienas pagasta pārvaldes un struktūrvienību vadītāju sanāksme
14.00 Jaunannas pagasta pārvaldes darbinieku sanāksme
Citi pasākumi
8.30 Pededzes pagasta pārvaldes iestāžu darbinieku sanāksme
9.00 Bāriņtiesas sēde
9.00 Alūksnes pilsētas kultūras iestāžu sanāksme
9.00 Dzīvokļu komisijas sēde (apmeklētājiem 9.30)
9.00 Senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās Alsviķu bibliotēkā
10.00 Sociālās, kultūras, izglītības, Finanšu un Tautsaimniecības komiteju apvienotā sēde
Spēļu diena Alūksnes pilsētas bibliotēkas bērnu literatūras nodaļā
Citi pasākumi
9.00 Mārkalnes pagasta pārvaldes, iestāžu darbinieku sanāksme
13.00 Seminārs dabaszinātņu skolotājiem Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā
16.00 Radošā nodarbība – gobelēna tehnikas pamatu apguve Mālupes Saieta namā
Citi pasākaumi
10.00 Novada posma vēstures olimpiāde 9.-12.klasēm Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā
10.00 Seminārs angļu valodas skolotājiem Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā
Kultūra
19.00 Elegantais koncerts “Tenoru Jaunais gads” Alūksnes Kultūras centrā
Sports
10.00 Reģionālās volejbola sacensības vīriešu komandām “Atzeles līga” Ziemera pamatskolas sporta zālē
Kultūra
18.00 Pededzes gadskārtas tradīciju svētki “Svjatki” Pededzes tautas namā
Kultūra
11.00 Bērnu rīts Jaunannas tautas namā
13.00 Gaujienas amatierteātra “Kaķu nams” joku izrāde “Kadru maiņas operators” Zeltiņu tautas namā
18.00 Dailes teātra viesizrāde “Balta vārna melnā krāsā” Alūksnes Kultūras centrā
Citi pasākumi
8.30 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
10.00 Plānošanas un attīstības nodaļas sanāksme
10.00 Novada posma latviešu valodas olimpiāde 8., 9.klasēm Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā
13.00 Īpašumu nodaļas sanāksme
Citi pasākumi
9.00 Ilzenes pagasta pārvaldes un struktūrvienību vadītāju sanāksme
9.30 Veclaicenes pagasta pārvaldes darbinieku sanāksme
Citi pasākumi
9.00 Bāriņtiesas sēde
9.00 Alūksnes pilsētas kultūras iestāžu sanāksme
Kultūra
10.00 Tautas dziesmu dziedāšanas sacensības “Lakstīgala” Alūksnes Kultūras centrā
10.00 Senioru kopas “Noskaņa” ikmēneša tikšanās Alsviķu kultūras namā
12.00 Tikšanās ar rakstnieku Aivaru Kļavi (Alūksnes pilsētas bibliotēkā
13.00 Senioru pēcpusdiena Mārkalnes tautas namā
Sports
10.00 Florbols B grupai Ziemeru pamatskolā
Citi pasākumi
9.00 Mārkalnes pagasta pārvaldes, iestāžu darbinieku sanāksme
14.00 Jaunalūksnes pagasta pārvaldes un struktūrvienību vadītāju sanāksme
Citi pasākumi
10.00 Zemes lietu komisijas sēde
10.00 Novada posma fizikas olimpiāde 9.-12.kl. Ernsta Glika Alūksnes Valst sģimnāzijā
Sports
19.00 “Rally Alūksne 2019”
Sports
“Rally Alūksne 2019”
Kultūra
15.00 Baltinavas teātra “Palādas” izrāde “Māma – detektīvs” Māriņkalna tautas namā
19.00 Koncerts “Kaspars Antess un pianists Anatolijs Livčs” Liepnas tautas namā
Citi pasākumi
13.00 Barikāžu atceres pasākums sadarbībā ar Alūksnes muzeju Alūksnes Kultūras centrā
13.00 Erudīcijas spēles “Zelta prāti” 2.sezonas 3.spēle Zeltiņu skolas ēkā
16.00 “Atmiņu ugunskurs”, veltīts 1991. gada barikāžu aizstāvju atcerei pie Liepnas tautas nama
Citi pasākumi
8.30 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
9.00 Leļļu teātra “Tims” izrāde “Šreks un Ēzelītis dejā lec” Liepnas tautas namā
10.00 Tautsaimniecības komitejas sēde
Pēc sēdes – pagastu pārvalžu vadītāju sanāksme
11.00 Plānošanas un attīstības nodaļas darbinieku sanāksme
13.00 Īpašumu nodaļas sanāksme
Kultūra
12.00 Leļļu teātra “Tims” koncertprogramma “Šreks un Ēzelītis dejā lec…” Malienas tautas namā
Kultūra
13.00 Leļļu teātra “Tims” koncertprogramma “Šreks un Ēzelītis dejā lec….” Māriņkalna tautas namā
Citi pasākumi
9.00 Ilzenes pagasta pārvaldes un struktūrvienību vadītāju sanāksme
10.30 Administratīvās komisijas sēde (uzaicinātajiem no 11.00)
13.00 Pašvaldības iestāžu vadītāju sanāksme
Citi pasākumi
8.30 Pededzes pagasta pārvaldes iestāžu darbinieku sanāksme
9.00 Bāriņtiesas sēde
9.00 Alūksnes pilsētas kultūras iestāžu sanāksme
9.00 Dzīvokļu komisijas sēde (apmeklētājiem 9.30)
9.00 Senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās Alsviķu bibliotēkā
10.00 Alūksnes un Apes novadu krievu valodas olimpiāde 8., 11.klasēn Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā
10.00 Senioru tikšanās Jaunannas tautas namā
Citi pasākumi
9.00 Mārkalnes pagasta pārvaldes, iestāžu darbinieku sanāksme
10.00 Finanšu komitejas sēde
10.00 Florbols C grupai Ziemeru pamatskolā
14.00 Erudītu klubiņš “Pasaulē populārākās bērnu grāmatas” Alūksnes pilsētas bibliotēkas bērnu literatūras nodaļā
Kultūra
20.00 Spēlfilma “Tēvs nakts” Alūksnes Kultūras centrā
Citi pasākumi
9.00 Būvvaldes sēde
9.00 Alūksnes un Apes novadu pirmsskolas izglītības iestāžu vadītāju seminārs Alūksnes novada vidusskolā
9.00 Fizikas gada ietvaros Alūksnes novada tehniskās jaunrades darbnīcas 4.-12. klasēm Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā
10.00 Alūksnes un Apes novadu vispārizglītojošo un profesionālās ievirzes izglītības iestāžu vadītāju seminārs Alūksnes novada vidusskolā
12.00 Praktiskās nodarbības seno amatu darbnīcā – aušana Bejas novadpētniecības centrā
Kultūra
10.00 Leļļu teātra “TIMS” muzikālā programma bērniem “Šreks un Ēzelītis dejā lec” Alsviķu kultūras namā
13.00 Muzikāls dzejas pasākums “Skaistāk par visu zied mīlestība” Kalncempju sabiedrības centrā
Kultūra
13.00 Teātra pēcpusdiena SKIM centrā “Dailes” Ilzenē
19.00 Deju kolektīvs “Korneti” ielūdz uz koncertu “Pierobežas sadancis” Veclaicenes tautas namā
20.00 “Danču vakars tautiešiem” Jaunlaicenes tautas namā
Sports
11.00 Jaunsargu kauss biatlonā ziemas sporta centrā “Mežinieki”
Kultūra
17.00 “Ievas Kerēvicas un “Mirage Jazz orchestra” džeza ekspedīcija dodas tālāk” Alūksnes Kultūras centrā
Citi pasākumi
8.30 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
10.00 Valsts iestāžu vadītāju sanāksme
10.00 Novada posma latviešu valodas olimpiāde 11., 12. klasēm Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā
11.00 Plānošanas un attīstības nodaļas darbinieku sanāksme
13.00 Īpašumu nodaļas sanāksme
Jauno grāmatu diena Alūksnes pilsētas bibliotēkas abonementā
Citi pasākumi
9.00 Ilzenes pagasta pārvaldes un struktūrvienību vadītāju sanāksme
Citi pasākumi
9.00 Bāriņtiesas sēde
9.00 Senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās Alsviķu bibliotēkā
10.00 Novada posma ekonomikas olimpiāde 10.-12. klasēm Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā
12.00 Senioru pēcpusdiena Māriņkalna tautas namā
Kultūra
Literārā stunda “Vinnijs Pūks un labās manieres” Alūksnes pilsētas bibliotēkas bērnu literatūras nodaļā
12.00 Bejas bibliotēkas lasītāju klubiņa “Pipariņš” pasākums “Šodien savus sapņus varam plaukstā pasvārstīt”
Citi pasākumi
9.00 Mārkalnes pagasta pārvaldes, iestāžu darbinieku sanāksme
10.00 Alūksnes novada domes sēde
Kultūra
14.00 Jaunannas Tautas namā viesizrāde – R.Blaumanis “Velniņi”