Sporta pasākumu kalendārs 2019. gadā

JANVĀRIS

Norises laiks
sākums beigas Sporta veids Sacensību nosaukums Vieta Rīkotājs Nolikums Rezultāti
05.01. 06.01. Biatlons Latvijas čempionāts un Baltijas kauss Alūksne, "Mežinieki" Latvijas biatlona federācija, kultūras un sporta nodaļa
12.01. 12.01. Volejbols Atzeles volejbola līgas posms Ziemera pamatskolas sporta zāle Kultūras un sporta nodaļa un  biedrība "1th place" Afiša
18.01. 19.01. Auto rallijs Latvijas čempionāts autorallijā Alūksnes novada teritorijā Auto klubs "Alūksne" , kultūras un sporta nodaļa
26.01. 26.01.    Biatlons Latvijas jaunsargu kauss Alūksne, "Mežinieki" Latvijas biatlona federācija

FEBRUĀRIS

Norises laiks
Sākums Beigas Sporta veids Sacensību nosaukums Vieta Rīkotājs Nolikums Rezultāti
16.02. 16.03. Hokejs Winter classic Alūksne, AVĢ HK "Alūksne", kultūras un sporta nodaļa
23.02. 24.02. Skijorings Latvijas čempionāts Alūksne, Kolberģis Latvijas moto sporta federācija, kultūras un sporta nodaļa Afiša
23.02. 23.02. Volejbols Atzeles līga Liepnas sporta halle Kultūras un sporta nodaļa Afiša

MARTS

Norises laiks
sākums beigas Sporta veids Sacensību nosaukums Vieta Rīkotājs Nolikums Rezultāti
02.03. 02.03. Slēpošana Slēpojums "Alūksnes ziema'2019" Alūksne, "Mežinieki" Kutūras un sporta nodaļa, Alūksnes BJSS Nolikums

Afiša

PIETEIKŠANĀS

Rezultāti (kopvērtējums pa distancēm)

Rezultāti (vērtējums pa vecuma grupām)

01.03. 02.03. Kompleksais pasākums Latvijas jaunatnes ziemas Olimpiāde Ērgļi LOK
09.03. 30.03. Basketbols Novada čempionāts Alūksne, AVĢ sporta zāle Sporta klubs "Alsviķi", kultūras un sporta nodaļa
16.03. 16.03. Kompleksais pasākums Pašvaldību darbinieku sporta diena Veclaicene Veclaicenes, Ziemeru un Jaunlaicenes pag.pārvaldes
23.03. 30.03. Basketbols Novada čempionāts vīriešu komandām Alūksne, AVĢ Sporta klubs "Alsviķi", kultūras un sporta nodaļa Afiša

Nolikums

Kalendārs

Tabula

Pieteikums

Grupu izloze

APRĪLIS

Norises laiks
sākums beigas Sporta veids Sacensību nosaukums Vieta Rīkotājs Nolikums Rezultāti
06.04. 07.04. Basketbols Novada čempionāts sieviešu komandām Alūksne, AVĢ Sporta klubs "Alsviķi", kultūras un sporta nodaļa Nolikums

Kalendārs

Pieteikums

Tabula

09.04. 09.04. Orientēšanās "Horizonts" 1.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa
11.04. 11.04. Vieglatlētika Parka skriešanas seriāls 1.kārta Muižas parks OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa NOLIKUMS

Afiša

Rezultāti
16.04. 16.04. Orientēšanās "Horizonts" 2.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa
18.04. 18.04. Vieglatlētika Parka skriešanas seriāls 2.kārta Muižas parks OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa NOLIKUMS

Afiša

20.04. 20.04. Šahs Alūksnes novada šaha ātrspēles sacensības Alūksnes novada pašvaldība un Rīgas šaha federācija Nolikums Rezultāti
21.04. 21.04. Rogainings "Liepnas rogainings" Liepnas pagasts Liepnas pagasta pārvalde Nolikums
23.04. 23.04. Orientēšanās "Horizonts" 3.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa
25.04. 25.04. Vieglatlētika Parka skriešanas seriāls 3.kārta Muižas parks OK Alūksne,  kultūras un sporta nodaļa NOLIKUMS

Afiša

30.04. 30.04. Orientēšanās "Horizonts" 4.kārta Alūksnes novads OK Alūksne,  kultūras un sporta nodaļa

MAIJS

Norises laiks
sākums beigas Sporta veids Sacensību nosaukums Vieta Rīkotājs Nolikums Rezultāti
02.05. 02.05. Vieglatlētika Parka skriešanas seriāls 4.kārta Muižas parks OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa
08.05. 08.05. Orientēšanās "Horizonts" 5.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa
09.05. 09.05. Vieglatlētika Parka skriešanas seriāls 5.kārta Muižas parks OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa
12.05. 12.05. Mini futbols Pavasara kauss Alūksne, stadions FK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa Nolikums
Pieteikums
Tabulas
Spēļu kalendārs
14.05. 14.05. Orientēšanās "Horizonts" 6.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa
17.05. 17.05. Vieglatlētika Parka skriešanas seriāls 6.kārta Muižas parks OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa
18.05. 18.05. Vieglatlētika Skriešanas seriāls “Mizojam, ka prieks” 1. posms Zeltiņu pagasts Zeltiņu pagasts Nolikums
19.05. 19.05. Riteņbraukšana VIVUS MTB maratons 2.posms Alūksne Velo klubs, kultūras un sporta nodaļa
21.05. 21.05. Orientēšanās "Horizonts" 7.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa
23.05. 23.05. Vieglatlētika Parka skriešanas seriāls 7.kārta Muižas parks OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa
26.05. 26.05. Vieglatlētika "Alūksnes kausi" Alūksne, stadions Alūksnes BJSS, kultūras un sporta nodaļa Nolikums
28.05. 28.05. Orientēšanās  "Horizonts" 8.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa

JŪNIJS

Norises laiks
sākums beigas Sporta veids Sacensību nosaukums Vieta Rīkotājs Nolikums Rezultāti
01.06. 01.06. Džudo Novada kausa izcīņa Alūksne, BJSS angārs SK "Kurbads", kultūras un sporta nodaļa
04.06. 04.06. Orientēšanās  "Horizonts" 9.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa
07.06. 09.06. Pludmales volejbols Ergo Open Latvijas čempionāta posms Alūksne, stadions Latvijas volejbola federācija, kultūras un sporta nodaļa
11.06. 11.06. Orientēšanās  "Horizonts" 10.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa
18.06. 18.06. Orientēšanās "Horizonts" 11.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa
22.06. 22.06. Pludmales volejbols   Katrīnas kauss Alūksne, stadions Novada volejbola aktīvs, kultūras un sporta nodaļa Programma
22.06. 22.06. Vieglatlētika Skriešanas seriāls “Mizojam, ka prieks” 2. posms Zeltiņu pagasts Zeltiņu pagasts
23.06. 23.06. Riteņbraukšana  Tautas sacensības "Līkloči papardēs" Ilzene Ilzenes pagasta pārvalde
27.06. 30.06. Orientēšanās Starptautiskās sacensības "Kāpa" Alūksnes novads OK Alūksne, OK "Kāpa" kultūras un sporta nodaļa

JŪLIJS

Norises laiks
sākums beigas Sporta veids Sacensību nosaukums Vieta Rīkotājs Nolikums Rezultāti
05.07. 07.07. Kompleksais pasākums Latvijas jaunatnes Vasaras Olimpiāde Jelgava LOK
06.07. 06.07. Taku skriešanas seriāls Stirnu buks Alūksne Biedrība" Engures sports", kultūras un sporta nodaļa
13.07. 14.07. Ūdens motosports Eiropas un Latvijas čempionāts Alūksne LŪMF, kultūras un sporta nodaļa
14.07. 14.07. Apvidus loka šaušana Livonijas kauss Alūksne, "Mežinieki" SK "Ziemeļnieks", kultūras un sporta nodaļa
20.07. 20.07. Skriešana Stipro skrējiens Ilzene Ilzenes pagasta pārvalde
20.07. 21.07. Vindsērfings Starptautiskas sacensības "Vītola kauss" Alūksne, Alūksnes ez. Vindsērfinga federācija, kultūras un sporta nodaļa
27.07. 27.07. Vieglatlētika Skriešanas seriāls “Mizojam, ka prieks” 3. posms Zeltiņu pagasts Zeltiņu pagasts

AUGUSTS

Norises laiks
sākums beigas Sporta veids Sacensību nosaukums Vieta Rīkotājs Nolikums Rezultāti
02.08. 03.08. Tautas sports Alūksnes pilsētas svētki Alūksne Sporta klubi, kultūras un sporta nodaļa
03.08. 03.08. Ielu basketbols 3:3 Ghetto Games Alūksne, stadions Biedrība "Ghetto Games", kultūras un sporta nodaļa
03.08. 03.08. Pludmales volejbols Pilsētas svētku turnīrs Alūksne, stadions  Volejbola aktīvs, kultūras un sporta nodaļa
10.08. 10.08. Pludmales volejbols Kristera kausa izcīņa pludmales volejbolā Zeltiņu pagasta sporta un atpūtas parkā Zeltiņu pagasts
10.08. 10.08. Zeltiņu pagasta sporta svētki Zeltiņu pagasts Zeltiņu pagasts
14.08. 14.08. Orientēšanās "Horizonts" 12.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa
20.08. 20.08. Orientēšanās "Horizonts" 13.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa
25.08. 25.08. Riteņbraukšana "Bānīša kauss" Gulbene - Alūksne Biedrība "Velo rīts", kultūras un sporta nodaļa
27.08. 27.08. Orientēšanās "Horizonts" 14.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa
30.08. 31.08. Disku golfs "Ufo golf" kausa izcīņas 6.posms Alūksne, "Mežinieki" Disku golfa federācija, kultūras un sporta nodaļa
31.08. 31.08. Vieglatlētika Skriešanas seriāls “Mizojam, ka prieks” 4. posms Zeltiņu pagasts Zeltiņu pagasts

SEPTEMBRIS

Norises laiks
sākums beigas Sporta veids Sacensību nosaukums Vieta Rīkotājs Nolikums Rezultāti
03.09. 03.09. Orientēšanās "Horizonts" 15.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa
10.09. 10.09. Orientēšanās "Horizonts" 16.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa
17.09. 17.09. Orientēšanās "Horizonts" 17.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa
24.09. 24.09. Orientēšanās Novada čempionāts, "Horizonts" 18.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa
21.09. 21.09. Galda teniss Novada čempionāts Alūksne, BJSS angārs SK "Lagūna" , kultūras un sporta nodaļa

OKTOBRIS

Norises laiks
sākums beigas Sporta veids Sacensību nosaukums Vieta Rīkotājs Nolikums Rezultāti
12.10. 12.10. Pauerliftings Novada čempionāts Alūksne SIA Spēka pasaule, kultūras un sporta nodaļa
26.10. 26.10. Volejbols Atzeles volejbola līga Alūksne  Biedrība "1th place",kultūras un sporta nodaļa
26.10. 26.10. Galda teniss J.Baltauša atceres turnīrs Alūksne, BJSS angārs Alūksne, BJSS angārs

NOVEMBRIS

Norises laiks
sākums beigas Sporta veids Sacensību nosaukums Vieta Rīkotājs Nolikums Rezultāti
03.11. 03.11. Florbols Novada kausa izcīņa Alūksne Florbola klubs, kultūras un sporta nodaļa
16.11. 16.11. Volejbols Atzeles volejbola līga Alūksne  Kultūras un sporta nodaļa

DECEMBRIS

Norises laiks
sākums beigas Sporta veids Sacensību nosaukums Vieta Rīkotājs Nolikums Rezultāti
7,12 07.12. Volejbols Atzeles volejbola līga Alūksne Kultūras un sporta nodaļa
14.12. 15.12. Džudo XVIX Starptautiskais Ziemassvētku turnīrs         Alūksne Alūksne Džudo klubs "Kurbads", kultūras un sporta nodaļa