Citi pasākumi
10.00 Zemes lietu komisijas sēde
Centralizētais eksāmens ģeogrāfijā vidusskolām
Kultūras pasākumi
No 12.00 Projekta “Dots devējam atdodas” nodarbību cikls “Latviski, tas ir stilīgi” bērniem un jauniešiem Zeltiņu tautas namā
14.00 Izstādes “Latvijas dievnami” atklāšana un tikšanās ar autori V.Volkovu Alūksnes pilsētas bibliotēkas lasītavā
Sporta pasākumi
10.00 Alūksnes novada kausa izcīņa džudo Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skolas angārā
10.00 Alūksnes novada senioru V sporta spēles Pilssalas stadionā
Kultūras pasākumi
17.00 Bērnu svētki “Kur dzīvo laime?” Alsviķu kultūras namā
18.00 Trešais līnijdeju grupu sadancis Mālupē „Sapnis vasaras naktī” Mālupes estrādē
19.00 E. Cālīša komēdija “Mūža maize” Jaunlaicenes amatierteātra “Jumts” iestudējumā Jaunlaicenes tautas namā
19.00 2. Tautas muzikantu saiets un vasaras sezonas atklāšanas pasākums Liepnas estrādē “Saidupīte”
22.30 Jaunlaicenes brīvdabas estrādes atklāšanas balle
Citi pasākumi
8.30 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
9.30 Zeltiņu pagasta pārvaldes un struktūrvienību darbinieku sanāksme
10.00 Īpašumu nodaļas sanāksme
10.00 Plānošanas un attīstības nodaļas sanāksme
Centralizētais eksāmens fizikā 12. klasei
Citi pasākumi
9.00 Ilzenes pagasta pārvaldes un struktūrvienību vadītāju sanāksme
10.00 Administratīvās komisijas sēde (uzaicinātajiem no 11.00)
No 12.00 Projekta “Dots devējam atdodas” nodarbību cikls “Latviski, tas ir stilīgi” bērniem un jauniešiem Zeltiņu tautas namā
14.00 Malienas pagasta pārvaldes un struktūrvienību vadītāju sanāksme
Centralizētais eksāmens matemātikā 9. Klasei
Sporta pasākumi
16.00-19.00 Orientēšanās sacensības “Horizonts” Murata ezera apkārtnē
Citi pasākumi
8.30 Pededzes pagasta pārvaldes iestāžu darbinieku sanāksme
9.00 Bāriņtiesas sēde
9.00 Alsviķu pagasta pārvaldes iestāžu un struktūrvienību vadītāju sanāksme
9.30 Annas pagasta pārvaldes darbinieku sanāksme
10.00 Alūksnes pilsētas kultūras iestāžu sanāksme
Centralizētais eksāmens ķīmijā 12. klasei
Mākslas plenērs Jaunannā
Citi pasākumi
9.00 Mārkalnes pagasta pārvaldes, iestāžu darbinieku sanāksme
9.30 Kalncempju pagasta pārvaldes darbinieku sanāksme
Veclaicenes pagastā jauniešu pārgājiens „Pretī vasarai”
Kultūras pasākumi
10.00 Seminārs “Kultūras mantojuma festivāli un to ietekme vietējā un reģionālā mērogā, starptautiskā pieredze un galvenie izaicinājumi” Kornetos
Mākslas plenērs Jaunannā
Kultūras pasākumi
22.00 Zaļumballe Mārkalnes pagasta atpūtas vietā „Lakstīgalas”
Citi pasākumi
Eksāmens ekonomikā vidusskolām
Veclaicenes pagastā jauniešu pārgājiens „Pretī vasarai”
Sporta pasākumi
10.00 Latvijas čempionāts pludmales volejbolā II posms Pilssalas stadiona pludmales volejbola laukumos
Spiningošanas sacensības “Eholotes.lv Alūksnes kauss” Alūksnes ezerā
Kultūras pasākumi
22.00 Izlaiduma nakts ballīte kopā ar grupu “Olas” Pilssalas estrādē
22.00 Zaļumballe Alsviķu estrādē, lietus gadījumā – kultūras namā
Sporta pasākumi
10.00 Latvijas čempionāts pludmales volejbolā II posms Pilssalas stadiona pludmales volejbola laukumos
Citi pasākumi
8.30 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
10.00 Plānošanas un attīstības nodaļas sanāksme
10.00 Īpašumu nodaļas sanāksme
10.00 Bērnu tiesību aizsardzības kursi pedagogiem Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā
10.00 A programmas kursi pedagogiem par iekļaujošo izglītību Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā
Citi pasākumi
9.00 Ilzenes pagasta pārvaldes un struktūrvienību vadītāju sanāksme
9.00 Pašvaldības iestāžu vadītāju sanāksme
14.00 Jaunannas pagasta pārvaldes darbinieku sanāksme
14.30 Erudītu klubiņa nodarbība (Alūksnes pilsētas bibliotēkas bērnu literatūras nodaļā)
Eksāmens vēsturē 9. Klasei
Sporta pasākumi
16.00-19.00 Orientēšanās sacensības “Horizonts” (pie autobusu pieturas „Dzeņi”)
Citi pasākumi
8.30 Pededzes pagasta pārvaldes iestāžu darbinieku sanāksme
9.00 Bāriņtiesas sēde
9.00 Dzīvokļu komisijas sēde (apmeklētājiem 9.30)
10.00 Sociālās, izglītības un kultūras komitejas sēde (mazā zāle)
10.00 A programmas kursi pedagogiem par iekļaujošo izglītību Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā
18.00 Otrā nūjošanas nodarbība pie Mālupes Saieta nama
Skolu direktoru pieredzes brauciens uz Daugavpils izglītības iestādēm
Kultūras pasākumi
11.00 Pasākums senioriem “Dziesmas manai Latvijai” (Ilzenes pamatskolas zālē)
Citi pasākumi
9.00 Mārkalnes pagasta pārvaldes, iestāžu darbinieku sanāksme
10.00 Pie Mātes tēla Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienai veltīts piemiņas brīdis
10.00 Komunistiskā genocīda upuru piemiņas brīdis Ezeriņu kapos
10.00 Ziedu nolikšana pie politiski represēto ilzeniešu piemiņas zīmes Ilzenē
13.00 Ziemera pagasta pārvaldes iestāžu darbinieku sanāksme
Skolu direktoru pieredzes brauciens uz Daugavpils izglītības iestādēm
Kultūras pasākumi
15.00 Pēcpusdiena ar lasījumiem „Jo vakar skanēja si mažors” (J. Mauliņam – 85) Veclaicenes bibliotēkā
Citi pasākumi
10.00 Zemes lietu komisijas sēde
10.00 A programmas kursi par iekļaujošo izglītību” Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā
14.00 Pensionāru pasākums „Sanāksim kopā un iedegsim prieku…” Veclaicenes tautas namā
Sporta pasākumi
Latvijas čempionāta spiningošanā no laivām II posms Alūksnes ezerā
Sporta pasākumi
Latvijas čempionāta spiningošanā no laivām II posms Alūksnes ezerā